Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom csak egyszer mondta hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés

Két év alatt. Azt ís úgy, hogy megkértem rá.


Nem rejti véka alá a szavaival vagy azoknak a hiányával, hogy szerinte nem vagyok szép. Persze azt sem állítja hogy kifejezetten csúnya lennék, (ezt már mondta így). Viszont én szeretném szépnek látni magam. Járok kozmetikushoz, kipróbálok új frizurákat amik jobban állnak, edzeni kezdtem el. Viszont akárhányszor a páromra nézek eszembe jut, hogy bármit csinálok csak magam ámítom vele.


Szóval ilyenkor mi a teendő?

20/l



2020. márc. 5. 22:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%

Miiiiiicsodaaaa?

Basszus te nagyon szep vagy, méghogy csunya, ez a pasi vak

2020. márc. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Állj tovább.
2020. márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
88%

A székely bácsi és felesége kinn ülnek a teraszon. Egyszer csak anyuka érdeklődik:

- Te szeretsz engem?

- Persze.

- Csak mert sosem mondod.

- Egyszer mondtam, majd ha változik szólok.

2020. márc. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
94%

A nő a képen szép. Ha tényleg te vagy rajta, párodnak pedig nem vagy az esete, akkor szakíts. Legyen több tartásod annál, minthogy valaki csak beérje veled. Saját magadat emésztenéd fel egy ilyan kapcsolatban.

Én 4 éve vagyok párommal, legalább hetente egyszer elmereng azon hangosan, hogy mennyire szépnek talál. Legtöbbször elalvás előtt, vagy ébredés után, smink nélkül, kócosan, gyűrött arccal. Nem hinném, hogy kevesebbet érnél/érdemelném nálam. Te se hidd azt.

2020. márc. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
93%

#14


Tényleg nem kötekedésből, de ez oda-vissza működik, vagy csak ő teszi ezt?

2020. márc. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

#14-es ez nagyon kedves megfogalmazás volt. Ma ez volt a legszebb bók amit kaptam, köszönöm. Úgy gondolom magamtól kell eljussak arra a pontra hogy úgy érezzem nem tisztel eléggé. Akkor már nyilván a szakítás sem lesz fájdalmas, hanem valami szükséges inkább.


(Egyébként én szoktam őt dícsérni úgy a külseje mint a tettei miatt)

2020. márc. 5. 23:12
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy oda-vissza megy a dolog :) Bár én inkább arra szoktam rácsodálkozni (1000. alkalommal is), hogy milyen jól áll neki az ing, milyen szép színű a szeme (zöld szeme van, de bizonyos szögből pedig karamell, nem tudom, hogy csinálja), vagy hogy milyen jól áll neki, hogy leszálkásodott...stb.


A szakítás kb soha nem fájdalommentes, szóval azért arra úgy készülj, ha valóban megléped. Nekem legalábbis soha nem ment rossz érzés nélkül. Pár nappal később mondjuk már pezsgőt bontottam, annyira jó volt megszabadulni exemtől. De ott, akkor azért más.

2020. márc. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
98%

És komolyan arra a kommentre, hogy 4 éve kapcsolatban vagyok, párom megbecsül, én is őt, kaptam egy álló farkas képet :'D

Fck logic.

2020. márc. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

18.-ra.


Én egyszer Apple helyett Samsungot ajánlottam.

Privátban anyáztak és proliztak miatta kis fosok.

2020. márc. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
40%
Haaat
2020. márc. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!