Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom csak egyszer mondta hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés

Két év alatt. Azt ís úgy, hogy megkértem rá.


Nem rejti véka alá a szavaival vagy azoknak a hiányával, hogy szerinte nem vagyok szép. Persze azt sem állítja hogy kifejezetten csúnya lennék, (ezt már mondta így). Viszont én szeretném szépnek látni magam. Járok kozmetikushoz, kipróbálok új frizurákat amik jobban állnak, edzeni kezdtem el. Viszont akárhányszor a páromra nézek eszembe jut, hogy bármit csinálok csak magam ámítom vele.


Szóval ilyenkor mi a teendő?

20/l



2020. márc. 5. 22:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
74%
Nyugi, ha 3év alatt "egyszer" kapsz egy olyat hogy "szép vagy" akkor biztosan úgy is van.
2020. márc. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Parcsere. Es szep vagy.
2020. márc. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
24%
Dehogy szép,teljesen átlagos és jóval többnek néz ki 20-nál.
2020. márc. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
69%
Ha tényleg te vagy a képen, akkor nemhogy szép, de gyönyörű vagy! Természetes szépség! De ha nem te lennél a képen, akkor sem érdemelnél ilyen hozzáállást egy pasitól, szerintem ha egy olyan nővel csinálja ezt, akinek nem elég erős a személyisége, akkor egy életre tönkrevágja ezzel az önbizalmát. Ez egyáltalán nem normális ahogy viselkedik, úgyhogy én nem maradnék vele semmiképp.
2020. márc. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy ilyen kapcsolatban éltem 9 évig... egyszer se mondta, hogy tetszem, hogy helyes vagyok. Egyedül amikor fodrászhoz mentem, mondta, hogy jó lett. Ajándékot se kaptam soha. 9 év után meguntam és léptem.
2020. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én egy 24 éves nő vagyok, és csak azért kommentelek, mert szerintem is szép vagy. :D Max annyi a hátulütő, hogy valóban nem 20-nak nézel ki, legalábbis ezen a képen nem. Lehet a barátodat ez zavarja esetleg? De akkor is. Jogosan visel meg, hogy sose bókol a külsődre. Kit ne zavarna? Pedig nagyon szép vagy.
2020. márc. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Fel voltam készülve, hogy valami bányarém lesz a képen, de basszus, te nagyon szép vagy. (Ha te vagy rajta)

Idióta a pasi.

2020. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!