Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás autóhasználati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás autóhasználati szokás miatt?

Figyelt kérdés

Fajulhat szakításig ha a férfinak fura mániája hogy szerinte a gyaloglás fontos az egészség miatt ezért csak akkor jár kocsival ha esik az eső és/vagy sietni kell, kézben nem vihető súlyt kell szállítani és/vagy 30 perc gyaloglásnál messzebb van ahová menni kell.


Ha nem áll fenn a fenti feltételek egyike sem akkor ő bizony gyalogol és ebből nem enged és ráerőlteti a családtagjaira is, mondván hogy majd megköszönik neki később hogy vigyázott az ő egészségükre is.


Hát folyamatosan kapja a hülyesége miatt!


Mire jó ez neki? Miért van ez az idióta mániája?



2020. márc. 6. 09:13
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan kiszamoltam, hogy fel ora gyaloglas alatt atlagban 2,5 km lehet megtenni, ez 50 km/h nincs 5 perc auto ut idealis esetben. Erre beinditani egy kocsit tobbet art az autonak mint hasznal. De ettol fuggetlenul ha alapjaraton nem erolteti senkire a hozzaallasat, teljesen rendben van a felfogasa. Eleg kenyes egy ember vagy, en aztan tenyleg sokat hasznalom a kocsit, de bakker 5 perc auto utert meg en sem inditanam be...
2020. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
83%

Akkor vegyél magadnak egy kicsit és enyni!

Sztm az nem épp a jó, ha valakinek a seggéhez van nőve a kocsi!

Nekem is van, szeretek vezetni, néha csak úgy kocsikázok. De 30perc a munkahelyem és sokszor gyalogolok vagy biciklizem. Városban gyakran megyek busszal is és sokat is sétálok.

N27

2020. márc. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
91%

A párod hozzáállása telejesen normális és teljesen egyetértek vele. 30 perc gyalog teljesen jó sétatáv, eszerint is élünk a barátommal.

Az a nem normális, hogy manapság mosdóba is kocsival járnak az emberek. És te ezeknek a bolondoknak a táborát erősíted.

24n

2020. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
86%
30 perc napi gyaloglás sok? Minden nap min 1 óràt futok. 54F
2020. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen normális, hogy napi 30 percet sétál valaki, és nem kocsival megy.

Tőlünk 20 perc séta az ovi, a suli, 30 perc a posta, stb. Falun. Kikészülök tőle, hogy reggel zsúfolásig van az út széle parkoló autókkal, mert iskolás korú gyerekeket kocsival visznek wc-re is. Az eredménye is megvan.

A városban ugyanez a helyzet. Oké, hogy 20 km-ről kocsival megy valaki, de pár méterről?! Aztán egy órát kering mindenki, mert nem talál parkoló helyet.

2020. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
83%
Én naponta másfél órát gyalogolok munkahelyre és vissza, mert nem vagyok hajlandó 4 km-es távra autóba vagy buszra szállni, amikor az egy kellemes séta és ha mást nem annyira sportolok, legalább mozgok valamit. Én mondjuk tuti nem jönnék össze a helyében egy olyan lusta, kényelmes pitsával, aki szerint napi fél óra gyaloglás sok.
2020. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
4%
Elkepeszto, h egy holggyel szemben milyen hangsulyt enged meg maganak par ember.
2020. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
69%
Ez hölgy? Jujujj, fogalomzavar van. Ez egy elkényeztetett gyökér, aki azonnal dobná lapátra a férjét/barátját, mert ő nem úri hapsi. De ha ezt leírom, lepontozzák, pedig ez van kerek perec a kérdésben.
2020. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
82%
Majd ha hölgy tesz fel kérdést, akkor hölgyként bánunk vele. Ezt egy elkényeztetett, lusta kis szardarab írta ki, tehát ennek megfelelő válaszokat is fog kapni.
2020. márc. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
24%
Ezt a magyar kulturat en szerintem sose fogom tudni megszokni. Elkepeszto.
2020. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!