Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldogtalannak lenni a pénzhiá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalannak lenni a pénzhiány miatt?

Figyelt kérdés
Úgy annyira nem élünk rosszul, de elég nehéz az életünk. Rengeteg kiadásunk van, ami miatt állandóan stresszelek. Amikor összejöttünk a férjem és én is szegények voltunk, semmink nem volt. Szülői támogatás nuku. Rossz, de azt érzem még egyszer nem jönnék össze olyan pasival, akinek nincs semmije. Most lehet könnyebb lenne az életem, ha egy olyan férfival jövök össze, akinek legalább egy saját lakása, vagy pár millió félretett pénze volt. Más is szokott erre gondolni? Gondolom most majd kapom a negatív kritikákat, de folyamatosan azt látom, hogy más nőket nyaralgatni visznek. Vagy szép ruhát vesznek nekik, meg autót, ékszereket. Én meg mindig mindenre csak vágyakozom. Nem úgy élünk, ahogy szeretném. Ez ellen persze rengeteget teszünk, nem a babérjainkon ülünk.

2020. márc. 7. 16:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj aki nem volt sosem szegény ,az nem érzi át ezt.

A pénzhiány az hogy minden programra ,mindenre azt kell mondani :nincs rá pénz.. az felôrli az amúgy jó kapcsolatot is.

Beszürkül és tönkremegy ha semmi inger nem ér csak meló alvás meló alvás kombináció.


Hasznos ötletem nincsen hasonló helyzetben vagyok Énis.

Most egy olyan helyen élünk ami úgymond rossz hírű, de itt legalább nem kell a főbérlő zsebét tömni hanem sajátunk.

Próbáld a jót nézni azért !!!!!😊

2020. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy egyáltalán nem megyünk nyaralni!

Évi 1x megyünk egy nagyobb külföldi nyarakásra, meg 1-2 x belföld. A balaton 10 perc autóútra van, az nekünk nem annyira izgalmas.

Átgondoltam a dolgot, szerintem én türelmetlen vagyok csak és néha besokallok.

Köszönöm a válaszokat! Rájöttem közben, hogy nem ti vagytok az a réteg,aki nekem segíteni fog.

2020. márc. 8. 03:18
 13/17 anonim ***** válasza:
☺️én tényleg segítő szándékkal irtam,ha meg mentek nyaralni és stb akkor nem lehet annyira rossz a helyzet próbáld a jót nézni és értékelni ezt !!
2020. márc. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hajtsad az embert, hogy keressen többet, ha rossz végzettsége van, akkor meg menjen és képezze magát. Hasonló háttér mellett mi ezt csináltuk és most mát nagyjából azt csinálunk, amit akarunk.
2020. márc. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Hova kèpezzük magunkat?

Saját vállalkozásunk van, ami rengeteg befektetést igényel. Ide mennek el a milliók.

2020. márc. 8. 18:44
 16/17 anonim ***** válasza:

Akkor gondolj arra a sok befektetés ( remélhetőleg ) megtérül!!

😊

2020. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#15


Kormányközeli haver kellene nektek, esetleg egy ügyes könyvelő, vagy külföldre bejegyeztetni, mert szinte minden adórendszer tisztességesebb, mint a magyar.

2020. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!