Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ha a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha a feleségetek alkalomadtán 10-20ezret kivenne a bankkártyátokról a tudtotok (a férj tudta) nélkűl?

Figyelt kérdés
Jelenleg a feleség nem dolgozik mert munkanélküli lett
2020. márc. 10. 14:52
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Ami zavart az pont az h nem akarta h lássam.

Azt mondta h azert nem szolt mert nem akart vitatkozni , mert egyszer emiatt vitatkoztunk hogy miert nem itt csinalja a fogait- es ezert gondolta h gyűjt valamennyit és megoldja .

Megkellene értsem vagy h oldjuk meg?

2020. márc. 10. 15:51
 12/28 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem vagytok rossz helyzetbe értsd meg

Nekem se mindegy melyik fogorvoshoz megyek vagy nődokihoz.


Megjegyzem van olyan fogorvos aki más munkája után pl nem javit ha kiesett a tömés vagy valami el lett cseszve az javítsa aki csinálta eredetileg.

2020. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
33%
Istenem de szörnyű lehet ha valakinek arra nincs pénze, hogy a fogait mwgcsinaltassa... Szegény lány, én sajnálom.
2020. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 10-eske! Nem mindenki, hanem a fogorvos! Ha, éppen a régi valamiért már nincs, akkor mit csinálsz? Elintézed magadnak?
2020. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
69%

Ha pl meghal oké de azért nem megy ez a tömeges kihalás.


És mint írtam más munkája után lehet el se vállalják!

2020. márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
5%
1000% hogy szeretője van ott a feleségednek. Olyan buta duma ez, hogy az nem is igaz. Tuti hogy kan van a dologban, én odafigyelnék a helyedben. A nők olyan dumákat tudnak kitalálni, hogy az hihetetlen. Ha egy nő dumájában valami illogikusnak tűnik, vagy adott az evdencia, de mégsem azt választja, akkor tuti hogy hazudik és bika van a háttérben.
2020. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
77%

Ez konnyen megoldható ha látványosan tiltakozik az ellen h elkiserje a párja akkor gyanusabb...


De ha nem jár oda egyébként csak most menne egyszer .....

2020. márc. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%

Próbáld meg megérteni, szerintem teljesen érthető, hogy a már megszokott fogorvosához akar menni.


Kicsit fura nekem ez az egész, egyfelől részéről nem szép, hogy a tudod nélkül akart így pénzt "gyűjögetni", másfelől nem értem, hogyan alakulhatott ki, hogy ennyire nem bízik benned, hogy nem mer kérni. Nem tudom, mennyire szoktál megértő lenni és mennyire szoktak elfajulni a viták, de a kettőtök közti kommunikáción mindenképp dolgozni kell.

2020. márc. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
64%
Régen rossz, ha suttyomban kell erre pénzt kvázi lopnia a párjától. Ez a kapcsolat mind a két oldalról problémás, ha a barátnőmnek ilyenre van szüksége, akkor szól, és kap pénzt. Egyébként pedig ha itthon van párszázezer Ft + euró + dollár kp, amihez hozzáfér, akkor sem venne ki anélkül, hogy szólna. Jelzem, neki is van jövedelme, és kb csak magára kell költenie.
2020. márc. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Nem voltam elég megértő vele ez tény, ö pedig utálja a vitatkozást , én is utálom ez tény, de ha az ember szenved és fél hogy nagyobb baj lehet , akkor olyan dolgokra képes amit egyébként nem tenne meg. Erre a következtetésre jutottam.

A kommunikácion , bizalmon dolgozni kell és megértés nélkul a kommunikacio és bizalom nem alakulhat ki. Ti segitettetek erre rájonni..

1000 % hogy megcsal- ezt azert nem hinnem mert tudom hogy tényleg gubanc van a fogával és ritkán ,legtöbbszőr ketten szoktunk arra menni.

2020. márc. 11. 09:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!