Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ha a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha a feleségetek alkalomadtán 10-20ezret kivenne a bankkártyátokról a tudtotok (a férj tudta) nélkűl?

Figyelt kérdés
Jelenleg a feleség nem dolgozik mert munkanélküli lett
2020. márc. 10. 14:52
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
17-18-19 es válaszok nagyon értékesek voltak , köszi
2020. márc. 11. 09:19
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
"Legtöbbször ketten szoktunk arra menni" akkor lép félre, amikor te nem mész. Ez nyilvànvaló.
2020. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy páran mindenből is a megcsalást hozzák ki. :D


Kérdező, ezt elég szomorú olvasni, nem tűnik túl jó kapcsolatnak... Valamiért nem mer tőled kérni pénzt szemtől szembe, nem tart megbízhatónak téged. Aztán kvázi lopni kezd.

Itt szerintem sokkal mélyebb problémák vannak, mint a fogorvos..

2020. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó, habár jó kapcs. tűnik az a tény h nem mer kérni az igy már egyértelmű h inkább az én hibám.

Megpróbáljuk megoldani

2020. márc. 11. 16:20
 25/28 anonim ***** válasza:
70%

#24

Én nem gondolom, hogy a te hibád, csak arra szerettem volna utalni, hogy nem biztos, hogy ez az egész 1 ember hibája. Egy komolyabb beszélgetést megér a dolog szvsz. Sok sikert!

2020. márc. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell senkit hibáztatni, mindketten figyeljetek oda a kommunikációra és hogy helyrebillenjen a bizalom. Tök pozitív itt ilyet olvasni, hogy valaki magába is néz és kész változtatni, nem csak hárít :)
2020. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Fhuu mekkora sóher vagy kérdező!
2020. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen kapcsolat ahol nem lehet elmondani a párjának, hogy a 200kb-re lévő fogorvoshoz megy és egyuttal beugrik a szüleihez is AZ NEM NORMÁLIS KAPCSOLAT! Kérlek ne haragudj! De egy jó kapcsolatban bízik az ember a másikban és nem mögötte intézkedik!
2020. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!