Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha idegesítenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha idegesítenek a párom "poénjai", mert rohadtul nem viccesek, óvodás favicc "poénok"? Nehéz elviselnem nap nap után minden nap a sokadik hülye, fárasztó "poénját".

Figyelt kérdés
2020. márc. 12. 21:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
Mond meg neki, vagy mutass neki olyan poént, ami sokkal ütősebb, jobb.
2020. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés. Az én pasim is hasonló...bár fiatal még a kapcsolatunk ,de egyre inkább azt érzem nem illünk össze. Nem tudom van-e olyan nő akinek ez bejön?
2020. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze. Nem tudom, ez csak nekem lenne evidens? Igazából soha össze se tudtam jönni olyan pasival aki nem nevettet meg. Ha valakit kicsit is “lesajnálnom” kellett az esetleges hülye poénjai miatt azzal semmi nem tudott kialakulni.
2020. márc. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem jönnék össze ulyen idétlen "férfival".

23/N

2020. márc. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Úgy látom, nem vagy belezúgva...
2020. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!