Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk 3 hétre a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk 3 hétre a barátommal, elkövettem egy nagy hülyeséget. :C Most kibékültünk de tudom, hogyha elmondanám, végleg vége lenne. Ilyen helyzetben mit csinálnátok? Hazudnátok?

Figyelt kérdés

:(((

Nagyon-nagyon sürgős!!!


2010. júl. 25. 13:48
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:

De igen, szeretem! :(

Csak hülye voltam nagyon-nagyon, óriási hibát elkövettem és nem tudtam ezt addig... :((

2010. júl. 27. 12:09
 22/53 anonim ***** válasza:

Ha eldöntötted, hogy nem mondod el, akkor mégis miért tetted??? ÉSzérvekkel győztek meg, és látod, beigazolódott.


Egyébként szerintem sem érett nem vagy egy komoly kapcsolathoz, se nem szereted a barátodat. Voltam már szerelmes és a szakítás után fél évig rá sem tudtam nézni másra. Pedig lett volna rá esély...


Jah és szerintem azért más, ha egy fiú csalja meg a lányt, mint fordítva. Mindenféle sztereotípia nélkül. A nőnek (elvileg) érzelmeken is alapul a szexuális élete. A fiúknak általában lyuk-lyuk, tökmindegy...


Nem bántani akartalak ezzel, csupán a véleményemet írtam le.


L/22

2010. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

Nem bántottál meg, értelek.

Nem tudom megmagyarázni miért tettem, nem volt fiúm a barátom előtt (vagyis hosszú sztori, de a lényeg, hogy nem szexeltem...) és nem tudom mi ütött belém, egyszerűen meghülyültem arra a 3 hétre, most pedig utálom magam és ha vissza lehetne tekerni az időt, semmiért meg nem tenném. :(

Egyszerűen nem bírtam a szemébe hazudni, nem ment, és már azt is sajnálom...inkább éltem volna a lelkiismeret furdalással, mint így. :(

Mit tehetnék, hogy bizonyítsak?

2010. júl. 27. 12:34
 24/53 anonim ***** válasza:

Hát ezzel már semmit...folyton elő-elő fogja hozni, hogy "te milyen kurvä vagy" meg ilyenek. Lelkileg össze fogsz törni, olyan dolgokat is majd a képedbe vág. Te leszel a szemét, ő meg a rendes. Így fog látni mindent.

Szerint jobb, ha úgy kapcsolat után nézel.

Van egy ismerősöm, aki 5 éve van együtt a pasijával, kb. 3 évvel ezelőtt nagyot veszekedtek, szünetet tartottak 3 hónapra, a csaj ez alatt összefeküdt érzelmek nélkül egy pasival (kellett a szex, ugye), de mai napig nem mondta el a srácnak. És szerintem ha megtudná, lehet megviselné, hogy 3 hónap alatt ki lehet őt heverni. Szerintem a barátodnak is ez a baja, hogy szerinte 3 hét elég volt neked, hogy túl tedd magad rajta. Kezdj egy új lapot egy másik srácnál!

2010. júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:

De nem tudom...nem akarom!!!

Egyszerűen senkivel sem megy nekem, csak vele!

Ő szeret engem egyedül, és én is csak őt szeretem, más fiúval soha nem érezném jól magam.

Nem tudok bízni senkiben, csak benne, és nem akarok már senki mást közel engedni magamhoz, csak őt... :(

2010. júl. 27. 12:53
 26/53 anonim ***** válasza:

Tudod drága kicsi lány, néha az ÉSZNEK KELL győznie a szíved felett, hogy boldog lehess.

Biztos találsz egy olyan srácot, akivel ugyanígy érzel majd, de nem fogja ugyanezt tenni, mint ez a pasid. De ha neked a lelki terror, a lelki megfenyítés, a lelki ostorozás kell, akkor nyugodtan maradj a kis barátodnál.

2010. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:

Tudom, tudom...

De az van sajnos, hogy egyszerűen nem akarok mást!... :( Engem soha senki nem tudna úgy szeretni, mint a jelenlegi barátom, ebben biztos vagyok...

:(

Jóvá akarom tenni!!!... :(

2010. júl. 27. 13:18
 28/53 anonim ***** válasza:
Akkor tedd azt!
2010. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy barátom, akinek órán át kellett magyarázkodnom (és innen már én voltam a hülye), amikor elmentünk bulizni és egy exem rámhajtott. De erről, konkrétan, hogy átölel (ezen kívül semmi) készült egy fotó is. Féltem, hogy valamikor a kezébe jut és vívódtam elmondjam-e. Végül megtettem. Hallgathattam minden egyes találkozásunkkor. Ha egy apró célzást is...:S Azóta hálistennek vége.

Szerintem amit még tudsz tenni, hogy ultimátumot adsz neki. Ha elfogadta a tényt és veled maradt, akkor felejtse is el a dolgot. Illetve bocsájtsa meg és többé ne hozza fel. (persze ezt megfelelően kell előadni)

előzö 22/L

2010. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
*4 órán keresztül
2010. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!