Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mikor értétek el azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor értétek el azt a szintet hogy nem külön fizettek a boltban?

Figyelt kérdés

Mennyire normális másfél év után mindig külön fizetni? (nem élünk együtt)

Kicsit kellemetlen, mert a környéken az ismerős eladók mindig furán néznek, amikor kérdezik hogy külön fizettek, és mi mondjuk higy igen külön.

De nem úgy értsétek hogy még egy kiló kenyeret is külön fizetünk, mert ha pl ő sok mindent vesz, nekem meg csak 1 dolog kell akkor kifizeti, fordított esetben en is neki. Ha több ezer ft értékben vásárol ő is és én is, akkor fizetünk külön külön.



2020. márc. 20. 15:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem is emlékszem, hogy valaha külön fizettünk volna, pedig csak fél éves kapcsolat. Ha ő jött hozzám, akkor én vásároltam be vagy én fizettem, ha együtt vásároltunk, ha én mentem hozzá, akkor meg ő. Most kvázi együtt lakunk, nekem van Revolut számlám, arra mindketten utalunk pénzt és abból fizetjük a közös vásárlások, szórakozást.
2020. márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem éltünk együtt, de találkoztunk, akkor is gyakran mentünk bevásárolni. Akkor úgy volt, hogy ha az ő lakhelyén voltunk ő fizetett, ha nálam akkor én. Mióta összeköltöztünk nincs ilyen. Ki megy éppen a boltba, az fizet. Nem számoltatjuk el a másikat.
2020. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Hogy az egyuttélésnel hogy van az nem érdekel, nem azt kérdeztem. Meg írtam hogy nem lakunk együtt
2020. márc. 20. 17:49
 14/23 anonim ***** válasza:
10es válaszoló vagyok, nem élünk együtt.
2020. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Mi soha nem fizettünk külön még a legelején se. Egyszer ő egyszer én és nem fillérezgettük ki, hogy a másik előzőleg pár Ft-tal többet/kevesebbet fizetett előzőleg.
2020. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
#8 ő sosincs nálam, én vagyok nála, de nem eszek/iszok nála, tehát sok vizet nem zavarok. És hát igen, ami az ő háztartásába kell azt ő fizeti, ami nekem kell azt én. Apróbb dolgokat meg az fizeti ki, aki éppen kitalálta hogy ugorjunk be a boltba.
2020. márc. 20. 22:10
 17/23 A kérdező kommentje:
#5 akik felváltva fizetnek, azok kb ugyan ott tartanak mint mi.
2020. márc. 20. 22:13
 18/23 anonim ***** válasza:
Jószerivel az első perctől közös kasszán vagyunk.
2020. márc. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha ő nem is jár fel hozzád, te meg nem vagy annyit nála, este vacsi után érkezel és már otthon reggelizel, akkor az lenne fura, ha egymásnak fizetnének a domestost.
2020. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Sóher vagy és csóringer. Ha bnom jön én fizetek ha én akk ő..sosem volt olyan h külön fizetünk! Nekem a csajom ilyenen problemat a már nem lenne a csajom
2020. márc. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!