Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mikor értétek el azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor értétek el azt a szintet hogy nem külön fizettek a boltban?

Figyelt kérdés

Mennyire normális másfél év után mindig külön fizetni? (nem élünk együtt)

Kicsit kellemetlen, mert a környéken az ismerős eladók mindig furán néznek, amikor kérdezik hogy külön fizettek, és mi mondjuk higy igen külön.

De nem úgy értsétek hogy még egy kiló kenyeret is külön fizetünk, mert ha pl ő sok mindent vesz, nekem meg csak 1 dolog kell akkor kifizeti, fordított esetben en is neki. Ha több ezer ft értékben vásárol ő is és én is, akkor fizetünk külön külön.



2020. márc. 20. 15:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfi fizet mi közös kasszán voltunk de mindig a párom fizetett.
2020. márc. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Kb az első alkalomról felvàltva fizetünk, hol ő, hol én. Így aztán sohasem volt kellemetlen, se kissé, se nagyon. Hátránya, hogy fingom sincs, hogy is áll a mérlegünk, viszont nem is érdekel.
2020. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nalunk sosr volt ilyen. Tavkapcsiba kezdtük 3 évig de ha talizunk mindig minden közös volt de mivel akkoriban külön éltünk így egyszerűen mindig ossuedobtuk fel felé de egyben. Utána alapból már mindig közös kassza volt. Egyszer tértünk át külön kassza rá amikor szakítás felé ment a kapcsolatunk akkor rakapott a cigire és így nem akartam arra költeni ezért mondtam legyünk külön. De azmar a vég volt. Utána ujra kezdtük és azóta is közös kassza
2020. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!