Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első szerelem későn jött és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelem későn jött és nem volt lángoló, hanem "óvatos". Lehet ennek hátulütője?

Figyelt kérdés

Úgy ertem, későn jött az első szerelem az életembe, 25 évesen és nem langolóan, hanem fokozotasan szerettünk egymásba. Hónapokig randiztunk, minden szép fokozatosan történt meg köztünk.

Most viszont egy év elteltével jobban szeretem, mint valaha, de mégis hianyolom a kezdeti, vad szenvedélyt.

Ennek lehet hátulütője? Mármint a későbbiekben.



2020. márc. 21. 23:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint én szenvedélyes ember vagyok és hiányolom ezt. Nem csak az elejére értve, hogy egyszer úgy igazán vegye el az eszem a szerelem.
2020. márc. 21. 23:18
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Hogyan hiányolhatsz valamit ami sosem volt? Csak azt hiányolhatod amit ismersz és ezért hiányzik.
2020. márc. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amint jon valaki, aki az elso pillanatoktol kezdve ezerszer jobban vonz, mint a parod, megkerdojelezed majd a jelenlegi kapcsolatodat.

Persze nem biztos, hogy lesz ilyen, attol fugg, mennyire vagytok tarsasagi emberek, vannak-e ellenkezo nemu kollegak, stb. De kb ez lehet a hatulutoje.

2020. márc. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

#3


Feltéve ha lesz olyan, mert nem mindenki olyan szerencsés.

2020. márc. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem szerelem, hanem szeretet. Majd akkor jössz rá, amikor beleszeretsz másba. Addig folytathatod az önálltatást.


Nincsen óvatos szerelem. Nincs olyan, hogy egy kicsit beleszeretni valakibe. Nincs olyan, hogy nem tudom, szerelmes vagyok-e. Nincsen langyos szerelem.


Amiben nem vagy biztos, hogy az, ami nem éget mint a tűz, amit te keresel és nem ő keres meg téged, ami elől nem akarnál elmenekülni és amibe nem halsz bele százszor, az nem szerelem.

2020. márc. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!