Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti "engednétek" a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti "engednétek" a párotokat motorozni?

Figyelt kérdés

A barátom régebben nagy motoros volt, de mivel konkrétan 2 haverja is előtte esett motorral (mindkettőt műteni kellett, komoly sérülései lettek), ezért abbahagyta. Mi ekkor még nem ismertük egymást, mióta ismerem, nem motorozik (2,5 éve vagyunk együtt).


Ők egyébként tipikusan az ilyen élménymotorosok voltak, tehát egyenes szakaszban 220kph, tehát nem túl felelősségteljesek.


Nálam egyébként a motorozás kizáró tényező egy párkapcsolatban (ez most hosszabb sztori, de nekem egy viszonylag közelebbi rokon motoros balesetben halt meg), ezért nálam ez zéró tolerancia, az sem érdekel, ki mennyire profi benne. Az ördög sosem alszik. A rokonom is előtte 20 éve szinte napi szinten motorozott (azzal is járt munkába). És mégis elég egy baleset, és vége. Egyébként más ismerőseim is szenvedtek balesetet, de ők szerencsére megúszták csak pár vassal a lábukban, meg egy kis műtéttel..


Én biztos nem tudnám elviselni, ha ő motorozik, meg picit azt is érzem, hogy átvágott engem az elmúlt 2,5 évben ezzel, hogy ő nem akar motorozni többet. Ugyanis ma reggel beszélt egy haverjával és szóba jött, hogyha most a korona miatt leesik a motorok ára, lehet vesz egyet ő is.

Én kiakadtam rá, de megbeszélni nem tudtuk, mert neki mennie kellett munkába.


Nálam erre egyszerűen zéró tolerancia. Sok mindent megértek, de nálam a motorozás nem fér bele. Tudom, én vagyok ebben túl szigorú.


Ezt hogy lehetne normálisan megbeszélni? Ha neki ez a motor annyira a szívügye, vegyen motort, én abban az esetben viszont nem hiszem, hogy akarnám vele folytatni, akármennyire is szeretem őt. Számomra ez elég felelőtlen dolog, pláne ahogy ők csinálják, hogy 200+kph-val száguldanak.. De szaguldani sem kell hozzá, hogy baleset legyen, a motoron szinte semmi sem véd.


Nem tudom. Másfelől visszafogni sem akarom őt ettől, viszont ha neki ez nagy hobbi, és állandóan ezután vágyakozna, akkor lehet nem egymást keressük.


2020. márc. 23. 10:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
31%
Lehet neki is jobb lesz ha elhagyod. Motorozhat és találhat egy felnőtt nőt, aki nem akarja gyerekes önzőségből eltiltani a motorozástól.
2020. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A férjem is nagy motoros,igaz nem gyorsasági motorja van csak robogo,de én sem szeretem.Féltem!!Tavaly elesett egy kanyarba,nyáron,rövid nadrág +polo+ papucs kombo..alig volt rajta ép bőrfelület amit nem horzsolt le.Nagyon soka jott rendbe.Azóta bent pihen a garazsba a motor.🙏
2020. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!