Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha egy férfi ennyire bekorlátozza a partnerét?

Figyelt kérdés
A páromtól tegnap megkaptam, hogy nem szeretem, megcsalom, mert egy régi barátom (haver volt, semmi nem volt köztünk) üzenőlapján boldog születésnapot kívántam. Ha férfival beszélek (akárhol, neten, adásvétel tárgyán, vagy kollégákkal szakmai dolgokról), valóságos vallatótisztté válik (miről volt szó, ki akart-e kezdeni velem az illető stb.) Félek fériakkal érintkezni bármilyen módon, úgy érzem, elvárja, hogy előzetesen engedélyt kérjek tőle. Anyámat az előző vita kapcsán felhívtam és elpanaszoltam neki a történteket. Szerinte én vagyok a hibás, minek provokálom ilyesmikkel, ha tudom, hogy erre ugrik. Fásultnak érzem magam, közben állandóan a szeretetem, szerelmem visszaigazolását kéri (ha nem mondom neki naponta százszor, azt hiszi, már más kell nekem). Hozzáteszem, az előző élettársa csúnyán átverte, megcsalta, én soha okot sem adtam erre a viselkedésre. Még csak flörtölni sem flörtölök soha (akkor sem,amikor még nem voltunk együtt, ezt tudja jól, hiszen abba a boltba járt, ahol én dolgoztam, ott ismerkedtünk meg). Visszahúzódó, félénk nő vagyok. Kérlek segítsetek, tényleg én vagyok a hibás ebben a helyzetben, én adok okot a gyanúra? A szüleim is neki adnak igazat, így már tényleg nem tudom, mit gondoljak. Köszönöm, hogy elolvastátok. 34/N

2020. márc. 26. 14:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva jellem hiba és nincs az a jó tett ami ezt kompenzálná. Én nem tűrném el.
2020. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Az élet nagyon komplikált néha, de ez egyszerűen elmeroggyant, mindegy mi az oka. Édesanyád okait megértem, de akkor is képtelenség, amit tanácsol.

Amúgy nézd ezt, amit linkeltél, ezt meg küld el a csába!


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2020. márc. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!