Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most számon kérés vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most számon kérés vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A következő dologban kérdezném tőletek, férfiaktól nőktől egyaránt, de inkább a nők véleményére lennék kíváncsi.

Ugy próbálom írni ahogy történt.

Nos általában elég sokáig fent szokott maradni a barátnőm, ezt ugy kell érteni hogy legalább fél egyig, de ált. tovább.

Egy alkalommal beszéltünk messengeren 12 körül (éjfél elött), mondta hogy akkor "alvás van" mondom miért ilyen hirtelen? és mondta hogy igen betegnek érzi magát, fáradt alapban is, és megitta a neocitrant, (kb 8-9 körül) és még az is (állítólag) rátett arra hogy álmos, így elköszön tőlem... (ez nektek furcsa?) aztán írta "jo éjt", én azonnal vissza "neked is", amit már meg sem nézett.

Mivel én vagy fél 3 ig fent voltam, és épp fb-tam, láttam hogy feljött 12:48 kor a fb-ra és 2-3 percet fent is volt, aztán vissza le, de e közben nem nézte meg azt amit irtam neki.

Kérdésem az lenne hogy ebben nem e találtok valami furcsát, gondolok a neocitranra amit kb 9 körül (plusz minusz kb. fél óra) vett be.

A cimben irt téma most következik igazán:

Másnap délelött kérdeztem messengeren hogy láttam fent volt. a válasz igen. aztán másról beszélt, és ennyi volt. nem tetszett nekem ez, hiszen olyan érzésem volt mint amikor kikerüli a témát.

gondoltam majd kérdezi mi bajom van, és meg mondom neki hogy olvasson vissza, és megtudja.. A lényeg hogy végül is személyesen mondtam neki hogy olyan volt mintha kikerülte volna témát direktbe. Mert hogy én kérdeztem volna tőle még ai "igen" válasza után, hogy "miért, mi történt?"

Erre ő kiakadt, hogy de én ne kérdezzem meg, emiért nem elég nekem annyi hogy igen és kész.. Mert ne kérjem őt számon! mondtam neki hogy ez nem számon kérés, és csak nem tudtam elképzelni hogy mi van, hiszen abban voltam hogy totál kidőlt és alszik annyira, hogy az irtam neki (a jóéjtre a válaszomat hogy "neked is"-t) még azt sem nézte meg, és nem tudtam hogy mi van, történt e valami vagy nem tudom. (tudni kell hogy egy közös apartman szerüségben lakik, és szoktak zörögni dajdajozni a hétvégén...)

De hogy én ne kérjem számon, mert ez az, mondom neki hogy ez pont nem az, erre ő, hogy milyen kapcsolat az, ha az egyik felmegy a messengerre, és a másik számon kéri hogy miért.. mondom igen az elég gáz, de itt mások voltak a körülmények. erre ő, de ez ugyan az...

bla bla bla ment tovább...

Kérdésem az lenne, hogy erről az egészről mit gondoltok, és az, hogy ez valóban számon kérés? vagy a számon kérés egy formája? vagy pedig ez nem az?


(bocsi az írás hibákért!)



#barátnő #kapcsolat #kapcsolatiproblémák.
2020. márc. 26. 21:27
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem fura, hogy ennyire lesed minden lépését. Hogy vetted észre, hogy fent van? Bízol benne vagy nem?
2020. márc. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
request on my mouth
2020. márc. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért mondták az ismerősök hogy nem értik a helyzetet mert nekik élőben adtad elő a történetet. Élőben van mimika van hanglejtés jobban lehet árnyalni stb. Mi meg úgy kaptuk ahogy a párod írásban. Legalábbis az elejét.

Az hogy hogyan mesélsz el egy történetet mindig a saját nézőpontod szűrőjén megy keresztül és a te oldaladra dönti a mérleget. Írásban ez kicsit kevésbé súlyos mert számtalan gesztust nem látunk és nem ad teret a hosszú kifejtésnek a netes felület. Szinte biztos hogy ha a párod barátnőit kérdezed akkor egy farok vagy amiért kételkedsz meg számom kérsz mert ők meg az ő szemszögéből ismerik a történetet.

Ne becsüld alá a ráhatás képességét ami az élőszóban rejlik.

2020. márc. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

Én biztos nem birnalak elviselni.

Levegőt vehet szabadon?

2020. márc. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

20:

Látszik hogy egy megkeseredett nő vagy!

Honnan veszed a bátorságot hogy így írj nekem? vagy nagyon buta vagy, vagy itt éled ki a "hajlamaidat"! Te nem olvastad el azt amit írtam erről??? Fent voltam épp a fb-on!!! nem az van hogy lesem! :o

Úr isten! szerintem neked kellene orvoshoz menned, nem nekem! :o

Isten őrizz az ilyen emberektől! :O

2020. márc. 27. 11:51
 26/45 A kérdező kommentje:

24:

Miután egyszer! mondom EGYSZER! megkérdeztem hogy éjjel fent volt e????

Nem túlzás ez egy kicsit???

2020. márc. 27. 11:53
 27/45 A kérdező kommentje:

Ha valaki még ehhez hozzászól, akkor próbáljon már normálisan megtenni azt!

És ne az ilyen ideg állat egyének tegyék meg! olyan f@**ságokat írnak ide (20;24 stb.), hogy a hajam kihullik!

Máshol próbálják kiélni ideg rohamaikat, ne itt!

Tudok ajánlani egy-két Pszichiátriát a számukra ;)

2020. márc. 27. 11:59
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

Minek kérdezel, ha csak egyetérteni lehet veled?


Amúgy az egész reszletezese alapján szamonkero ideggorcs vagy.

2020. márc. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, hogy kiakadt a barátnőd, mikor képes vagy ennyit rugózni azon, hogy öt percre fent volt az éjszaka közepén messengeren.

Az a gond, hogy te ebből akkora ügyet csináltál, hogy nem egyszer kérdezted, hanem elkezdted kérdőre vonni, mert igenis ez az volt. Nos szinte biztos vagyok benne, hogy ilyesmit nem először csinálsz, mert akkor még talán nem üvöltenének le. Ez a faggatózás, paranoid viselkedés ilyenkor nem csodálom, hogy kiakasztja a másikat. Már az első kérdésedből látszódott, hogy na már megint kezdődik és a barátnőd jobbnak látta már most lezárni, mert igenis nagyon idegesítő ilyen dolgokkal csesztetni a másikat. De csak nem fogtad a jelzést, hogy fejezd be, mert folytattad és ettől ment fel a pumpa. A semmit kérted számon, oké hogy egyszer megkérdezted, de aztán elkezdtél ugyanúgy rugózni rajta, ha nem üvölt le, akkor valószínű folytattad volna, amíg ki nem talál egy neked tetsző választ. Nyilván valaszolhatott is volna, hogy csak nem tudott aludni végül, de ha valaki így piszkál, akkor én se mondanám már meg, mert már a személy is idegesít ezzel a viselkedéssel.

2020. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

28:

Akkor te (ti) jol félre értettetek (szerintem akarattal bele gondolva ilyesmit)

Egypárszor leírtam ujra meg ujra hogy semmi több nem volt ebben csak érdeklődés! Érted te azt hogy SEMMI TÖBB???

Ha nem így lenne akkor meg írnám! Hiszen itt személytelenül miért is ne írhatnám meg? mi?

Na látod...

De ennek ellenére jöttök itt az idióta ***al.

A másik, hogy de igen elfogadom, hiszen ezért vagyok itt hogy kivűl állók mit gondolnak erről. Én csak irtam hogy mások élőben másképpen mondták el, látták a beszélgetéseinket, ismerik hogy milyen, a multját is, és engem is ismernek. Tudják hogy nem vagyok féltékeny típus, sosem voltam. De4 volt aki nem ismer ennyire, és ő is azt mondta hogy ebben nincsen semmi, ha a férje megkérdezné, akkor elmondja mi volt.. ennyi.

Elfogadom a válaszokat, nem vitázom velük. De amikor elszalad a ló bizonyos személyekkel, holott nem is ismernek, és semmi olyat nem irtam amitől az jönne le hogy egy beteg ember vagyok, akkor az kicsit durva. nem csak én szerintem.

Ja! hogy mert megkérdeztem hogy a neocitrantól lehet e álmos? igen lehet. Van akire igy hat. csak azt nem tudtam hogy a beszedés után 3-4 órával is igy van e! Erre kérdeztem rá, hiszen melyik gyógyszer az ami 4 óra mulva hat?

A másik! biztosan van ebben egy kis gáz dolog elismerem! de! nem előszőr hazudott nekem és nem másodszor (sajnos) csak ezt nem akartam irni, mert nem ez a kérdésem lényege! Olyan dolgokban, hogy azért más rég otthagyta volna, hagy ne részletezzem mik voltak azok. Csakhogy jobban szeretem annál, mint hogy ne fogadjam el a "meséjét" (egy darabig) ...

Sok mindent nem tudtok honnan is tudhatnátok? Elég legyen annyi, hogy nem gondoltam bele puszta érdeklődésen kivűl többet a kérdésbe. V

2020. márc. 27. 12:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!