Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret a párom ha nem örül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret a párom ha nem örül a boldogságomnak? Szóban azt mondja szeret, de így van miért nem? Irigység? Vagy az egója játszik?

Figyelt kérdés

2020. márc. 27. 20:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
Tehát mondjuk neki van egy autója, amit magának hozott össze, te meg kaptál egyet? Ilyesmire kell gondolni? Bár igazából mindegy, mert ha szeretek valakit, örülök vele együtt. Persze, mindenkiben van ilyenkor egy kis "irigységféle", de ez maximum annak szól, hogy nekünk nem volt jobb, nem pedig annak, hogy neki milyen jó.
2020. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem szeret ha nem örül a Te örömödnek! A szeretet türelmes, jóságos, az igazságban él! Nem féltékeny nem önző és nem is kevély.....! Az irigység meg végképp nem a szeretet jele!
2020. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Ilyesmiről van szó igen például.

De akkor is miért a párjával viselkedik így?

Felnőtt emberként ezt már illene tudni kezelni

2020. márc. 27. 22:00
 14/21 anonim ***** válasza:
44%

Én nem jelenteném ezt ki, hogy nem szeret. Csak nem tudja jól kezelni ezt a dolgot.

Sajnos én is ilyen "irigy" típus vagyok, nekem is világfájdalom, ha valamiért én kőkeményen megdolgozom, más meg megkapja csak úgy ajándékba. Pláne, ha még újabbat meg jobbat is kap, mint amit én vettem. (Maradjunk az autó példájánál.)

Férfiként gondolom még nehezebb, hogy ő eddig ennyivel is úgymond előnyben volt, most meg hirtelen ugyanott tartotok, holott te kevesebbet dolgoztál érte.

Én speciel ezt annyival elintézném, hogy "bmeg, én itt gürizek évekig ezért a sz**ért, te meg ingyen kapod, ehh, de jó egyeseknek", kicsit puffognék, aztán keresnék valami csokoládét a konyhában és lenyugodnék. :D

Az irigység természetes emberi dolog, aztán ki hogyan kezeli... attól, hogy a párod nem jól kommunikálja ezt le veled, legalábbis nem őszintén, attól még szeret, különben nem lenne veled.

2020. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszolónak a szép és igaz sorokat. Sok mindenben felnyitottad a szemem, köszönöm.
2020. márc. 27. 22:12
 16/21 A kérdező kommentje:

14es köszönöm!

Nálad az segít ha esetleg beszélsz róla? Vagy én mit tudnék tenni ami segítené?

Nálad például mi vált be?

2020. márc. 27. 22:25
 17/21 anonim ***** válasza:
69%

Szeretni kevesen tudnak, talán az emberek 1-2% a

Szeretni azt jelenti, elfogadni, örülni a sikereinek, az érdekeit nézni, védeni, biztatni, szárnyakat adni

2020. márc. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%
14-esnek annyira igaza van.
2020. márc. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Így igaz! Egyetértek veletek!
2020. márc. 28. 09:22
 20/21 anonim ***** válasza:

#13, csakhogy ő nem felnőtt!

Az én volt feleségem sokszorosan gazdagabb családból származott, mint én, ami pl minden ajánféknál elő is jött.

Mondjuk 10 év után már magunkban is jól megéltünk, de addig de volt bennem semmi rossz érzés ha örült, bármiben is,!

2020. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!