Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó dolog elmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó dolog elmondani az új kapcsolatunknak milyen volt a régivel?

Figyelt kérdés

Akik elmondták milyen volt a régivel meg bánták ezt?

Akik pedig nem miért döntöttek így?



2019. máj. 26. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A múltat kár feszegetni.
2019. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jo felemlegetni az exeket..neked jol esne ha az exerol beszelne??szerintem nem
2019. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én se tartom jó ötletnek, nem lehet jól kijön i belőle, maximum ha az elődöm úgy fikázod hogy a mostani önbecsülését növeld. De ott a másik oldal, hogy vajon a mostanit is így fikázod e ha véletlenül ex lesz. Nem tudom hogy mi a téma, de szerintem nem szerencsés.
2019. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Az előzetes tapasztalat kötelező beszédtéma. Már a kapcsolat elején át kell azt beszélni, hogy ki mit élt át, miért mentek tönkre a kapcsolatai, milyenek voltak ezek, miben tudott fejlődni stb stb. Ezek nagyon fontos dolgok. Már ebből rengeteget lehet építeni a kapcsolatot és nagyon gyorsan fejlődni a segítségével.
2019. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak arról mi a véleménye ha a mostani párom úgy áll hozzám hogy nekem semmi közöm az ő exéhez hogy ő mit élt át és milyen volt és nem akar nekem ebben meg nyílni?

De én teljesen meg nyíltam az enyémmel kapcsolatban én nem szégyeltem vagy védtem senkit elmondtam mit rontottam el és mi tetszet és mi nem de viszont nem ezt kaptam sosem és azt éreztem mert ő vagy titkolózik vagy mai napig fontos neki az exe.

2019. máj. 26. 21:16
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Rémes ötlet! Az én mostani párom rühelli, ha csak megsejti hogy valaminek amit mondok bármilyen köze van az előzőhöz rohadtul besèrtődik (de néha elég nehèz azt a 7 évet teljesen kihagyni a sztoriból)

Abszolút semmi értelme a múlttal foglalkozni

2019. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Max azt érdemes elmondani, ami “traumatizált” vagy hatással lehet a mostani kapcsolatotokra.
2019. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ez csak két intelligens ember között működik. Aki olyan emberrel van együtt aki nem is akar a kapcsolaton dolgozni és a megfelelő intelligenciája sincs meg hozzá az ne beszéljen ilyenről. Mindenki másnál kötelező.
2019. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Azt szeretné, hogy elhagyjam, nyugodtan beszéljen róla.
2019. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a levont tapasztalatokat melyeket már alkalmazunk vagy ami kihathat a kapcsolatra, azt jobb megosztani. Ha nem tesszük, csak kamumagyarázatokat és gumicsontokat adunk a másiknak, az bizalmatlansághoz, majd a kapcsolat megromlásához vezet, mégpedig olyan formán, hogy aktívan az infó visszatartásán vagy ferdítésén kívül nem is teszünk érte. Szerintem nincs annál nyomorultabb, mikor (ezt leszámítva) minden tökéletes lehetne, de pont az ellenkezője történik.

Volt ilyenem és ugyan rájöttem az okokra, de addigra már késő volt, mert a másik szégyellte magát, haragudott, hogy megismertem a titkát és teljesen bezárkózott előttem, hiába próbáltam megbeszélni vele, hogy a múltja, a múltja, míg nem áll közénk, nem ítélem el/kritizálom vagy nézem le érte. Nagyon nyomorult érzés tényleg így szétmenni.

32/f

2019. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!