Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat költ a barátom vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat költ a barátom vagy én vagyok a kötözködő?

Figyelt kérdés

Most kevesebből kell élnie a korona miatt én pedig kitaláltam, hogy segítek neki, de nem tudom, hogy ez normális-e, amit csinál. Albiban él, ami 115 és 230-ból kellene megélnie.


A családommal jól állunk anyagilag, viszont minket spórolásra oktattak - persze nem mindig a legolcsóbb sajátmárkás dolgokat vesszük meg, de amiből megfelel az olcsóbb, azt vesszük. Például futócipőnek is 10 ezerért vettem egy Adidast.


Szeretne izmot építeni, fogyni stb. Van egy beállt étkezési stílusa és aszerint próbál meg étkezni. Csirkemell, bulgur, zöldség stb, de emellett becsúszik 1-1 45 cm-es pizza, burger king, csoki stb. Kicsi a hűtője és általában amit megeszik, csak annyit vesz meg, az se baj, ha épp akciós valami. Rizsből csak a tasakos. Olyan, hogy csirkecomb, nem is nagyon vesz, pedig a diétáját se tartja be tisztán. Fehérjéből a méregdrágát veszi meg mindig, ami fél kilós - múltkor majd 20.000 ezret ott hagyott a BioTech USABA. Az volt a válasz, hogy az egyszeri adagot nézve az enyémbe 2 grammal kevesebb fehérje van.


Az öblítőből a kicsit veszi meg a dm-ben, nem nézi a kedvezményeket. Így van ez a wc papírral stb. Holott nálunk a piacon vagy a műanyagosnál - ami még nyitva van - 400 ft-val olcsóbb.


Elkezdett személyi edzőhöz járni edzeni - a korona miatt egyiket se tudta lejárni, pedig mondtam neki egy hónapja, hogy óvatosan vele.


Szinte mindennel úgy van, hogy ha kell neki, akkor rögtön megveszi, nem néz nagyon utána az áraknak, hátha vhol kedvezőbb árú. Pl: 10 ezerért vettem leárazva egy Adidas futócipőt, ő az övét 25ért vette meg. Van pár bolt, ahova jár, másba nem szeret benézni se nagyon. Ha óvszert vesz mindig mondom neki, hogy vigye a Rossmann kártyát mert van 10% kupon, ami 400 ft is jelenthet de nem, ő nem megy rossmannba.


Elmondtam neki, hogy ha valami akciós és venne belőle sokat, nálunk lehet nyugodtan tárolni, van két mélyhűtő stb, de nem.


Szeretem egyébként nagyon, ezért nem fogom elhagyni. Sok hasonló kaliberű fiatal srácot ismerek, akik nagyjából ugyan így költenek, pl: többmilliós autót vesz hitelre vagy százeres gamer számítógépet. Ezért is gondoltam, hogy kiírom. Én világéletemben nem voltam nagy költő attól függetlenül, hogy sose kellett a családban nélkülözni - valószínűleg éppen emiatt a pénzügyi kultúra miatt.


19/L



2020. márc. 31. 13:07
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
28%
No akkor így a végére levonhatjuk a konzekvenciát, senki nem tud semmit és mindenki hülye...Itt a vége,fuss el véle...
2020. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
8%
Az egy magyar cég, és nem fogom részletezni, olvass utána mit keres benne az USA. Google a barátod...
2020. márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
90%
Kamu az egész, wannabe kamu embereknek. Aki magáért akar edzeni az nem a bájotekbe rohangál tízezrekért. Nehogymár mindenki akkora testépítő legyen hogy már normál táplálkozással nem bírja fedezni a szükségleteit... jó vicc.
2020. márc. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
74%

"Ha van esze megszabadul tőled, elég kis butuskának tűnsz. Bár ez betudható a korodnak is. "


Szerinted a srác mennyivel idősebb? Aki ráadásul sokkal butább is. Mint te is, csak azzal tudsz jönni, hogy hülye, mert fiatal. Menj vissza a nyugger klubba, tata!

2020. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
87%

hát ha amúgy rendes gyerek....

majd ha idősebb lesz talán beletanul. én is egyedül voltam már 18 évesen, magamat tartottam fent, kénytelen voltam bele tanulni, volt munkám szerencsére mindig. én a bringázásra költöttem és volt hogy sokat kellett spórolnom egy-egy alkatrészre.

2020. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
64%
Ostoba...Te meg gondolkozz el mit akarsz egy ilyentől...
2020. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
51%
Hany eves? Amugy en se koltenek ilyen dolgokra de hadd dontse mar el o hogyan kolti a penzet, egy ilyen dolog miatt nem kell osssze veszni, gondolom gyerek vallalastol jo messze vagytok addig meg amig magaert felelos egyedul, ugy el ahogy neki jol esik.
2020. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
31%
19 éves vagy könyörgöm. Nehogy már összekösd az életedet egy ilyen emberrel. Annyira mások vagytok, hogy iszonyat. Viccrn kívül, te és én jók lennénk együtt, mert ugyanígy gondolkodom, ahogy te. Szóval én a helyedben nem őt választanám hosszútávon.
2020. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! Nyilván nem sok élettapasztalatom van, de nézze el nekem néhány válaszoló. :) Futócipő egyébként, ha érdekel valakit, linket is küldök. Utolsó: nagyon szeretem és ő is engem. Ma leültünk és megbeszéltük a dolgokat, holnap elmegyünk együtt bevásárolni - veszünk neki egy kockás füzetet a kiadásainak a vezetésére.
2020. márc. 31. 19:54
 30/38 anonim ***** válasza:
87%
Gratulálok. Neked baba már nem kell, a csávó benne van a szerepben. 😅😅😅
2020. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!