Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 28 éves nőnek miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 28 éves nőnek miért kell diszkózni járni ha párkapcsolatban van?

Figyelt kérdés

A barátnőm 28N én 31F. Nem értem miért kell csajosestéket tartani a barátnőkkel, legutóbb nőnapkor is. Ilyenkor diszkóznak és isznak is! Miért kell egyáltalán nélkülem lennie a bulikban? Ez annyira normális lenne? Szerintem egy 28 éves nő már ne a bulikban találja meg a kikapcsolódást hanem velem akarjon lenni ha már úgy döntött hogy velem jár. A barátnőkkel kávézóba is be lehetne ülni és nem olyan helyekre ahol többszáz kanos pasas nézi ahogy riszálják magukat a tánctéren.


Igazam van vagy igazam van?


2020. ápr. 2. 10:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%
húzz rá csadort is, igazad van
2020. ápr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
94%

Nincs igazad.

Én csak 24 vagyok, rendszeresen bulizok a barátom nélkül, de nem azért, hogy más pasit keressek magamnak. Nem kell azt hinnetek, hogy minden a férfiakról szól. :D Barátnőimmel iszunk, beszélgetünk, nevetünk, táncolunk, jól érezzük magunkat. Lekoppintok minden közeledőt, a barátom bízik bennem. Nekem nem kell más. Amúgy vele is szoktam menni, ő is bulizós. Vagy inkább csak volt, már nem nagyon van ideje rá, de ő is beszokott ülni sörözni a haverokkal.

Szerintem nekünk mindig is lesznek külön programjaink, nem vagyunk összenőve. Kellenek a saját élmények, amiket elmesélsz a másiknak.

Ha nincs bizalom a ti kapcsolatokban vagy ennyire instabil az egész, akkor nem a bulizás a probléma forrása.

2020. ápr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
29%
ma még úgy hívják, hogy diszkó? Azthittem csak a 90es évek szórakozóhelyeit hívták így. "Vát iz láv? Bébi cu hörbi- cu hörbi no mór..."
2020. ápr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
95%

"Párkapcsolatban nincs buli"


Mi köze a kettönek egymáshoz?

Gondolom Te csak azért jártál bulizni hogy ismerkedj. Ami elég gáz.

En azért járok mert szeretek tancolni, igy engedem ki a fáradt gőzt, vagy mert az adott buli zenéje nagyon tetszik.

Nagyon defektes a gondolkodásod. Sajnálom a barátnőd.

2020. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
11%
Akik itt szidják a kérdezőt, azokat megkérném, hogy ha egy hölgy tesz fel hasonló kérdést, ugyanez legyen a véleményük.
2020. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem csak a véleményem ugyanaz fordított nemekkel, hanem a gyakorlat is: engem nem zavar, ha a párom elmegy szórakozni és megbízom benne.
2020. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
93%

Én párom is jár szórakozni. Sőt...gimmnazista szerelmével mentel volna koncertezni aprilisban, mert mást nem érdekel az adott együttes.

Végül a párom lemondta, mert legénybúcsúra megy akkor, de megkérdezte tőlem h zavarna e ha ezzel a lánnyal menne e koncertezni.

Mondtam hogy nem. Miért nem? Mert tudom hogy szeret...ennyi

2020. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
3%
Nem az a baj hogy bulizik.Sok nő egy-két pohár után már könnyen kapható+szeretik riszálni magukat.
2020. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
93%
#15 Ugyanaz a véleményem, a gyakorlatban is ugyanez van. Akkor megy a férjem nélkülem bulizni, amikor csak akar, csak arra figyeljen, hogy ne ütközzön előre megbeszélt, fontosabb közös programmal. Ha csak külön csinálna programokat, velem pedig soha semmit, az zavarna, de nyilván nem erről van szó. Vagy teljes bizalom, vagy semmi.
2020. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
82%
#4, akkor látod a megoldást, nem?
2020. ápr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!