Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 28 éves nőnek miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 28 éves nőnek miért kell diszkózni járni ha párkapcsolatban van?

Figyelt kérdés

A barátnőm 28N én 31F. Nem értem miért kell csajosestéket tartani a barátnőkkel, legutóbb nőnapkor is. Ilyenkor diszkóznak és isznak is! Miért kell egyáltalán nélkülem lennie a bulikban? Ez annyira normális lenne? Szerintem egy 28 éves nő már ne a bulikban találja meg a kikapcsolódást hanem velem akarjon lenni ha már úgy döntött hogy velem jár. A barátnőkkel kávézóba is be lehetne ülni és nem olyan helyekre ahol többszáz kanos pasas nézi ahogy riszálják magukat a tánctéren.


Igazam van vagy igazam van?


2020. ápr. 2. 10:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
93%

15-ös akkor szokták szidni a bulizó felet ha állandóan buli van. Mikor minden hétvégén akár hétköznap is stb. A kérdező párja majdnem egy hónapja volt bulizni. Itt messze nem arról van szó (ez alapján) hogy állandóan party van és a kérdező nem is látja a párját.

Ahogy előttem is írták a gyakorlatban is így működik nálam. Vagy bízom a páromban és akkor nem gondolkozom azon kivel kavar a hátam mögött vagy nem bízom benne de akkor szakitok.

A volt párom rendszeresen járt női ismerőseivel is bulizni. Soha nem zavart.

2020. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
94%
Sztem szakíts, a nő érdekében. :) neked nem való párkapcsolat, teswérem.
2020. ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
93%

"Akik itt szidják a kérdezőt, azokat megkérném, hogy ha egy hölgy tesz fel hasonló kérdést, ugyanez legyen a véleményük."


Annak ellenére, hogy a kérdező férfiszemszögből egyenlőségjelet tett a diszkó és az ismerkedés közé.

2020. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
4%

Csak hogy ne mindenki a kérdezőt támadja. 21-22 évesen nagy bulizós voltam, szinte minden hétvégén péntek szombaton is. Most,hogy 2 éve van párom nem igénylem a bulizást nélküle, a kapcsolat alatt 1x voltam egy barátnőmmel. Fél óra után haza is mentünk. Szinte csak szinglik, húspiac, minden sarkon félig szexelnek. A tánctéren meg sorra váltogatják a nőket, egymást után 4-5 nővel smárolnak. Lehet ez még szingliként nem tűnt fel, de most szörnyen éreztem magam. Persze ha ott lett volna a parom az más, meg ha hulla részeg vagyok és magamról sem tudok. De szerintem ez a 'bulikázás' becsípve pár barátnővel nem élvezhető. 2 percenként nyomulnak rád, percenként a nyakadba öntenek egy pohár sört. Szingliként még 'elviseltem' hulla részegen, de most már mást jelent a szórakozás. Illetve egyetlen párkapcsolatban lévő barátnőm sem jár el bulizni. Szóval sok olyan nő van, akit nem érdekel a bulizás.

Kérdező! Keress egy olyat, mert ez örök vitaforrás lesz.

2020. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mi a korhatár a "mostantól nem szabad azt csinálnom, amit szeretnék a támogató és szerető barátaimmal, hanem otthon kell dekkolnom az unalmas pasimmal" viselkedésre?
2020. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen itthon maradnék a párommal, amennyiben minőségi időtöltést kínálna fel a buli helyett. Az 5 perces szex és a tv bámulás, vagy a fél órás séta a ház körül nem számít annak. :) Ha csak hisztizne és féltékenykedne akkor úgy elmennék, hogy haza se jönnék többet. :)
2020. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!