Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul gondolom, de fel kellene már nőnie?

Figyelt kérdés

Párommal a héten egy percre nem találkoztunk, dolgoztunk mindketten.

Egész héten beszéltünk, hívott, hiányolt, minden nagyon jó volt. Alig várta hogy lásson.

Tegnap este meló után hozzám jött, együtt is aludtunk, délelőtt hazament, mert özön dolga volt.

Megbeszéltünk délutánra programot, de most is otthon van és nyomja a számítógépet vagy a ps-t vagy mit tudom én.


Oké, elmondta hogy neki fontos az "én idő ",amit én tiszteletben is tartok mindig, viszont amikor lehetőségünk lenne együtt lenni hétvégén, akkor nem az hogy félreteszem a játékot és barátnőmmel vagyok.... Fontos hogy kikapcsolódjon értem én, de ha egész héten most lenne alkalom hogy velem legyen akkor tudja már hanyagolni a játékot, nem? Senki nem halt még bele, hogy egy hétvégén nem gépezett.


Én gondolom rosszul?


2018. dec. 15. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ő ilyen. Vagy elfogadod így, vagy keresel mást.
2018. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze én ezt is tudom, de ha megunta a játékot és jönnék én, de nekem utána már nincs kedvem, akkor abból sértődés lesz meg hiszti.
2018. dec. 15. 15:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Gyakran fordul ez elő kérdező?

32/f

2018. dec. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hálistennek nem, de mostanában alig vagyunk együtt és ahhoz képest hogy mindig ő nyavalyog hogy keveset lát és legyünk együtt többet, ahhoz képest most sem töri magát.
2018. dec. 15. 15:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen vezénylés szerint dolgoztok?

32/f

2018. dec. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Zzzz90 ***** válasza:

Abba se halt bele több ember, hogy nem találkoztatok egy héten semennyit. Szóval ez elég butuska mondat volt.


Valószínűleg ha hétköznap nem volt időtök találkozni, akkor 'én' időre is kevés volt. Itt a hétvége. Én megértem, hogy most elvan magában is. Továbbá már találkoztatok tegnap este és megbeszéltétek, hogy majd ma délután is fogtok.

2018. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, láthatóan rohadtul nem tartod tiszteletben az "én időt". Ha egész héten keményen dolgozott, utána meg veled volt, szerinted mikor lett volna ideje magára?! Egyébként meg nyugodtan bekapcsolódhatnál a játékba akár...
2018. dec. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tiszteletben tartod e az idejét vagy sem, ez nálad teljesen mindegy. Neked ez így láthatóan nem jó.


Ahogy 1-es is írta, el tudod e fogadni ezt a kapcsolatot így ahogy van, és boldog vagy e benne, vagy sem.

2018. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Most nevetni fogsz, de pl nekem ha több mint két hétig nem jut időm magamra, a magam módján pihenni, fizikailag rosszul leszek. Vagy elfogadod vagy nem.
2018. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!