Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exbarátnő gond: mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátnő gond: mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz és helyenként kusza, megpróbálom a legjobbat összehozni. Szóval:


Kb 1,5 éve találkoztam életem első szerelmével, el sem hittem, hogy ilyen tökéletes lehet. Ő idősebb nálam, 33 éves férfi, én 24 lány. Előtte 10 évig kapcsolatban élt, el is jegyezte a barátnőjét, de aztán szétmentek, mert a csaj olyan szinten mentális beteg, hogy 2 éve nem hagyta el a házát, kb csak az ágyban fekszik. (A lány akart szakítani). (Megismerkedésünk előtt már 2 évvel szakítottak, tehát nem miattam!) az ex egy másik városban él, tőlünk kb 300km-re, amióta szakítottak nem találkoztak.

Az elejétől kezdve vannak “furcsa” dolgok:

-amikor randiztunk, addig a kezemet se fogta meg, se csók se semmi amíg nem számolt be a létezésemről az exnek

- a közös képek a nővel hónapokig kint voltak a polcon, még mondtam is neki hogy ideje lenne leszedni, de semmi nem történt

- amikor először megcsókolt, közölte, hogy most BORZALMASAN érzi magát mert nem mondta el még mindig a nőnek, de már nem bírt várni (itt komolyan elgondolkodtam, hogy otthagyom)

-kiderült, hogy ők még hetente hívják egymást, beszélgetnek telefonon..

Most együtt lakunk a barátommal (egyelőre csak fél évre egy másik városban ahol Ő dolgozik én meg a gyakorlatomat csinálom)

Most is szinte minden másnap órákat dumálnak a telefonon, a csaj minden hülyeségért felhívja, hogy pl most rendeljen neki ebből a boltból ezt, a másikból azt stb.. amúgy a nő a szüleivel él, szóval nincs egyedül hagyva.. ha mondom a barátomnak, hogy nekem ez azért elég rosszul esik, akkor leszól, hogy mit vagyok féltékeny, miért nem bízom benne, ő csak segíteni akar szegény lánynak..

Apukám orvos, múlt héten küldött nekünk ffp3 maszkokat, kézfertőtlenítőt stb.. MINDET elküldte a csajnak a megkérdezésem nélkül.. ezen elég jól kiakadtam (mert minek kell a csajnak 30db ha ki se megy a házból ugye), illetve nem is ez az egy eset volt a kiakadásom fő tárgya, hanem minden eddigi.. erre leüvöltött, hogy márpedig neki kötelessége segíteni és a csaj amúgy ís csak sürgősségi ügyekben hívja (sürgősségi ügy= új pulcsit rendelni, pizzát rendelni, könyvet rendelni?!) és hogy miért vagyok ilyen gyerekes, és ez ezután is így lesz és ha én ezt nem tudom tolerálni akkor mehetek ahova akarok.

Ez nagyon durván fájt. Oké, lehet, hogy gyerekes vagyok és túlreagáltam én is, de azért ahelyett hogy annyit mondott volna legalább, hogy jó akkor nem minden másnap csak heti 1x fogok pl vele beszélni, rögtön kijelentette hogy mehetek..

nem tudom ti hogy látjátok, de nekem ez mind azt bizonyítja, hogy az-ex menyasszony van és lesz is az első helyen, én meg abszolút tökmindegy mit csinálok

Ezerszer próbáltam beszélni erről, de mindig ott lyukadunk ki, hogy nem értem mert gyerekes vagyok, sosem volt hosszú kapcsolatom stb...

Mi a véleményetek?



2020. ápr. 6. 12:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem is rád értettem a maszkokkal kapcsolatos kiakadásomat. De tényleg hagyd el ezt a férfit mert feleslegesen pazarlod az idődet. Fogadjunk ha a csaj füttyentene neki te már repülnél is onnan. Most mérget mernék erre venni.
2020. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, 24 éves vagy, azért ezt te is láthatod, hogy ez nem normális. Minek pazarolnád rá az időd? Nem leszel már fiatalabb.
2020. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%
Semmit nem reagáltál túl. Ha az exéhez tartozik ennyire, menjen vissza hozzá.
2020. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod azt, hogy az igaz szerelmed egy olyan ember, akinek örökké csak egy pótlék vagy, egy lábtörlő? Te is tudod valahol mélyen, hogy csak azért van veled, mert az exnek nem kellett és ha az ex meggondolná magát, 3 perc alatt kitenné a szűröd és rohanna vissza hozzá. Ennél világosabban nem is adhatta volna ezt a tudtodra, te pedig még mindig vele vagy? Kaparj össze magadban némi önbecsülést és azonnal hagyd ott.
2020. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyèbkènt tènyleg gáz. Milyen jogon küldözget ő bármit tovább, amit apukád nektek kettőtök el küldött? Undorító. Ès akkor el van annyival intèzve, hogy kussoljál már,gyerekes vagy, meg lehet menni....te meg csöndben is maradsz, ès tűröd tovább a megalázásait. Mit eszel egy ilyen nyomorulton most komolyan.

Szakítás vele, ne pazarold tovább rá az időd, energiád.

2020. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek csomagolj össze és hagyd el ezt a pasit! Várom,hogy megírod ,hogy így tettél! Sok sikert!
2020. ápr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

El se hittem hogy ilyen tökéletes lehet.


Te irtad.


Miért érzed ezt tökéletesnek ?

2020. ápr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értelek, esküszöm. Látod, hogy ott a f-aszerdő. Tátott szájjal belerohansz, majd pedig panaszkodsz, hogy szar a helyzet. Hát, te raktad magadat bele ebbe s zarba, annak ellenére, hogy kristálytisztán világos volt, hogy pasi meg a csaj minimum értelmi fogyatékosok, akikkel meg kell tartani a 20 km távolságot. Te ennek ellenére összeköltöztél vele, és most ide írogatod ezt a kérdést. Nincs kérdés, tudod, mit kell tenned. Csukd be a szádat, ne rohangálj f-aszerdőbe.
2020. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
"Kb 1,5 éve találkoztam életem első szerelmével, el sem hittem, hogy ilyen tökéletes lehet." - ezt meg végképp értelmezni se tudom, mert utána leírtad, hogy már az első csók előtt vörös neonnal villogott a "szar jelző". Ébredj már fel.
2020. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a válaszokat olvasva jutottál valamire?
2020. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!