Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a párotok azért szakít veletek vagy mondja azt hogy ne beszéljünk inkább mert nem szeretnék találkozni vele a járvány miatt mivel mindketten szülőknél lakunk még és idősek stb?

Figyelt kérdés
Tehát mindketten szülőknél vagyunk. Mondtam neki h most biztos nem találkozunk mert én is krónikus beteg vagyok na meg idősek a szüleim. Erre ő kijelenti hogy ő nem beteg ( érzi) és az ő szülei nem öregek. De mondtam neki többször hogy az én szüleim igen. Megsértődött erre hogy én hanyagolom és elkezdett zsarolni hogy a távkapcsolatok nem bírják sokáig stb. Pár napra rá megint elkezdte ezt a témát és mondta hogy inkább ne beszéljünk. Nem érti meg a dolog súlyosságát. Már nem is beszélünk egy jó ideje. Annyira buta a gondolkodása hogy szörnyű. Itt jött ki a valódi énje hogy mikor lehet rá számítani stb.

2020. ápr. 8. 11:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%
Tudom hogy nehéz de engedd el ezt a kapcsolatot. Ha fontos lennél neki, megértene! Nem szabad ilyen emberrel együtt lenni. Tudom mert volt nekem is ilyen nőm.
2020. ápr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem hogy lehet vki ilyen. Megértem hogy hiányzik neki vagyis én ( már ha igaz mert már ezt is megkérdőjelezem). Meg hogy elgondolkodna és igen is "alázkodjon meg"
2020. ápr. 8. 13:18
 13/26 anonim ***** válasza:
90%

Szóba se állnék vele többet, ha ilyen pasim lenne. Aki nem érti meg a család fontosságát, az mehet amerre akar. Természetes, hogy sajnáljuk a kimaradt időt, de ez nem ok a nyavalygásra.

Ráadásul, ha más problémáid is vannak vele, úgysem lesz jobb. Találsz mást, szakítsatok.

2020. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Hölgyeményről van szó
2020. ápr. 8. 21:20
 15/26 anonim ***** válasza:
87%
Örülnék, hogy időben kiderült, hogy ennyire önző, felszínes buta embertől megmentett a sors.
2020. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Van benne valami amit mondtatok igen! Köszi szépen a kommenteket :)
2020. ápr. 9. 11:09
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha krónikus beteg vagy és nem érti akkor szerintem felejtős. De ha annyira biztos benne akkor miért nem csináltat egy tesztet.
2020. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Megnézetném vele a két lépés távolság című filmet és utána szakítanék vele. Krónikus beteg vagy és neki ezek szerint ennyit jelent az életed. Ilyen helyzetbe mondjuk nekem az lenne az első hogy megbeszélném vele hogy ha neki ez nehéz akkor elengedem , nem szeretném megkötni. A kapcsolat lényege hogy elfogadjak egymast, a szerelem nem megkot es fusztral hanem szabadda tesz, a teljes elfogadas hogy elfogadjak egymast ugy ahogy vannak, viszont neki nem jutott el ezek szerint a tudataig hogy szamodra mekkora nagy veszelyt jelent minden egyes talalkozas.
2020. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy ürügy hogy szakítson.

Nem szeret téged , lehet hogy nem is volt szerelmes.

2020. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Nekem is eszembe jutott ez. De lehet én fogok lépni ez ügyben.
2020. ápr. 10. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!