Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a párotok azért szakít veletek vagy mondja azt hogy ne beszéljünk inkább mert nem szeretnék találkozni vele a járvány miatt mivel mindketten szülőknél lakunk még és idősek stb?

Figyelt kérdés
Tehát mindketten szülőknél vagyunk. Mondtam neki h most biztos nem találkozunk mert én is krónikus beteg vagyok na meg idősek a szüleim. Erre ő kijelenti hogy ő nem beteg ( érzi) és az ő szülei nem öregek. De mondtam neki többször hogy az én szüleim igen. Megsértődött erre hogy én hanyagolom és elkezdett zsarolni hogy a távkapcsolatok nem bírják sokáig stb. Pár napra rá megint elkezdte ezt a témát és mondta hogy inkább ne beszéljünk. Nem érti meg a dolog súlyosságát. Már nem is beszélünk egy jó ideje. Annyira buta a gondolkodása hogy szörnyű. Itt jött ki a valódi énje hogy mikor lehet rá számítani stb.

2020. ápr. 8. 11:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem neked is ürügy. Nem úgy tűnik, mintha annyira szeretnétek egymást.
2020. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló! Elolvastad az egészet? Én is krónikuds beteg vagyok ahogy a családtagjaim is sajnos. Számomra ez fontosabb. Vidd te haza akkor a szüleidnek te felelőtlen :)
2020. ápr. 21. 17:14
 23/26 anonim ***** válasza:
75%

Elolvastam, nem túl bonyolult.

Te meg saját magadat hazudtolod meg, mert a kommentjeidben kb 3x leírtad, hogy megfordult a fejedben a szakítás gondolata. Ez nem éppen nagy szerelemre vall.

Egyebekben, ha menne az értő olvasás, átment volna, hogy nem azt írtam, találkozzatok nyugodtan. Fuss neki újra, hátha menni fog.

2020. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Végül mi lett? :)
2020. ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
szakítottunk illetve ő mert ő azt vélte felfedezni hogy én őt már nem érdeklem
2020. máj. 4. 12:21
 26/26 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy ő azt érzi direkt kerülök és ilyenkor jön elő belőle ez a foggal-körömmel ragaszkodom hisztizés.

Én még mindig azt tartom észszerűnek, ha mondjuk felhívnátok egymást és megbeszélnétek mint ember az emberrel.

2020. máj. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!