Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakit megrangatott/kicsit megutott a parja de utana tudtak rendesen egyutt elni?

Figyelt kérdés

Hogy a no kihozta az allatot a ferfibol, kicsit megrangatta erosen megfogta de nem verte meg! Okollel meg plane nem. Aztan mindenfele eroszaktol mentesen eltek tovabb?


N



2020. ápr. 10. 21:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%

Nincs kis ütés, meg rángatás. Elfogadhatatlan.

Van két pici lányom. Ez lesz az első amit megtanítok nekik: a világon senkinek nincs joga fájdalmat okozni nekik. Nincs ilyen. Ezt jól jegyezd meg.

2020. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
"De szeretem." Es ilyenkor megy a falnak mindenki. Senkinek se beszeltem errol. Mert en voltam az aki elviselhetetlenul beszelt meg zaklatta ot egy temaval. Es elborult. Megfogta a kezem erosen meg a hajam. Meg sosem utott. Foldre se rugott mert nyilvan akkor en is nekimentem volna..
2020. ápr. 10. 21:08
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Sosem csinált ilyet. És remélem, nem is fog.
2020. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer rángatna meg, én is addig rángatnám a heréit, amíg a kezemben nem marad. Az ilyen emberek nem fogják fel, hogy a másik nem a kibszott tulajdonuk...
2020. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
96%

Szereted ok.

Ja hogy már azt is elérte hogy magadat hibáztatod azért mert agresszív, ügyes.


Akkor most mit vársz?

Gondolom bármit mondunk azt mondod de szeretem

Akkor maradj vele, aztán majd csak túléled a verést. Vagy nem....

Első voltam

2020. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%

De érdekes, hogy a nőkből nem lehet kihozni az állatot, vagy csak nem tudják lefogni a férfiakat...


Figyelj, ha neked ez belefér, akkor élj így. Én biztos nem érezném magam biztonságban. Szexelni a büdös életben nem tudnék vele.

2020. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Itt ket komoly dolog miatt vagyok ideges magamban. Az egyik hogy sokszor valoban elviselhetetlen voltam es kigyo is. Amit iszonyatosan szegyellek. A masik hogy kis dolgokon is elszall az agya az amugy jokepu okos paromnak akit kamaszkorom ota szeretek. Nem tudom hol az a hatar ahol valoban magam okoljam vagy hol van az hogy pakoljak ossze.
2020. ápr. 10. 21:16
 8/34 anonim válasza:
24%
Nem mindig a ferfi a hibas..ha te magad is tudod hogy ki provokaltad akkor tudod mi a megoldas: nem kell provokalni
2020. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
95%
Egy dolog a provokáló viselkedés, az sem helyénvaló, de még mindig nem menti fel a párod a tettei alól. Hasfelmetsző Jacket is minden létező bíróság elítélt volna, ha elkapják, hiába "provokálták" a prostik a létezésükkel. Ha valami nem tetszik a párodnak, akár a viselkedésedben, akár a témával kapcsolatban, amit felhozol, akkor egyrészt ezt kulturáltan is meg kéne tudni beszélni, másrészt meg ha rendszeres, akkor lépjen ki a kapcsolatból, ha ennyire zavarja, de semmiképpen sem az a megoldás, hogy fizikai agresszióval reagál a provokációdra. Én elhiszem, hogy léteznek kiállhatatlan nők, de könyörgöm, van két kamasz gyerekem, ha őket nem vágtam még tarkón egyszer sem (pedig isten látja lelkem, párszor már nagyon közel álltam hozzá), akkor másnak, egy állítólag szerelmi kapcsolatban, ahol egyenrangú felnőtt felek vesznek részt, igazán semmi indoka nincsen megtenni.
2020. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nincs ilyen. De te szeresd és tűrjed, mint a többi birka, ha ez neked jó. Nekem ez nem fáj.
2020. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!