Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakit megrangatott/kicsit megutott a parja de utana tudtak rendesen egyutt elni?

Figyelt kérdés

Hogy a no kihozta az allatot a ferfibol, kicsit megrangatta erosen megfogta de nem verte meg! Okollel meg plane nem. Aztan mindenfele eroszaktol mentesen eltek tovabb?


N



2020. ápr. 10. 21:02
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ronda dolog szándékosan provokálni a másikat, főleg ha állítólag szereted. De SEMMI nem jogosít fel egy kapcsolatban a fizikai agresszióra, legyél akár férfi, akár nő. Ezt semmilyen körülmények között nem szabad tolerálni.

Nem azért, mert egy "kis" rángatás és hajtépés veszélyeztetné az egészségedet, hanem azért, mert ez csak a legelső lépcsőfok. Ha egy ember képes kezet emelni a párjára, akkor sosem lehetsz mellette teljes biztonságban. Azzal, hogy még magadat hibáztatod, csak megerősíted abban, hogy rendben van, ha bánt téged. A fizikai erőszakért cserébe azzal jutalmazod, hogy befejezed a veszekedést és bűnbánóan elkullogsz. Hidd el, hamar megtanulja, hogy milyen egyszerűen elérheti, hogy neki legyen igaza, és nem fog megállni rángatásnál vagy egy-két ütésnél. A bántalmazó kapcsolatoknak van egy tipikus forgatókönyve, ami itt kezdődik. Most még ki tudnál szállni. Sokan mégsem teszik, pont azért, amiért te. Mert megszokott, kényelmes, mert már olyan régóta tart, mert egyedül maradni és új párt keresni nehéz. Így jutnak el odáig, hogy később már annyira kiszolgáltatottá válnak, hogy az egyszerű elhagyás nem opció. Olvass utána ennél és tanulj mások hibájából!


Valószínűleg te sem vagy hibátlan. A leírásod alapján nagyon rosszul kezeled a konfliktusokat és szeretsz drámázni, hisztizni, provokálni. Ez borzasztóan le tud rombolni egy jó kapcsolatot is. Nem olyat, mint a tiéd, hanem egy normálisat, ahol mindkét fél tiszteli és szereti a másikat.

Muszáj lesz tudatosan odafigyelned és változtatni ezen. Nem azért, hogy ne verjenek meg, mert arra semmilyen körülmények között nincs joga senkinek. Hanem azért, mert a normális férfiaknál sokszor (jogosan) kizáró ok, ha a nő így viselkedik. Nem kell meghunyászkodnod, nem kell mindent elfogadnod, ugyanúgy lehet neked is igazad. A stílus nem mindegy: képesnek kell lenned kulturáltan, ésszerűen és többségében higgadtan beszélni a pároddal.

2020. ápr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
89%

Csak nekem van olyan érzésem, hogy ez csak egy trollkérdés, és a kérdező valójában férfi?

Ha mégis igazi kérdés, akkor bocs. És természetesen nincs mentség az erőszakra, lapát.

2020. ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

A kerdes nem kamu..

Koszi a valaszokat!

2020. ápr. 11. 10:41
 14/34 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem van ilyen. Rengeteg nő elviselhetetlen tud lenni..
2020. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
91%
Hat ha te allitolag egy kigyo voltal, meg ilyen olyan remes, a parod meg hirtelenharagu, akkor minden adva van a jovoben jo kis eroszakhoz, amikor tudjuk, hogy nem o volt a hibas. Csak ne szulj neki!!!
2020. ápr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem rossz megoldás ha valakivel nem értek szót megütöm, megszorítom, mert hát én vagyok a férfi, erősebb vagyok így bizonyítom az igazam és az lesz amit mondok... Ebből nekem úgy tűnik a kommunikáció köztetek 0, van értelme folytatni a kapcsolatot olyan emberrel, akivel nem tudod megbeszélni a problémáid?
2020. ápr. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
66%
Amikor még grátiszba odaírod hogy amúgy jóképű a párod már orrot csap a kamu szag , tehát nem is írom le amit eleinte terveztem
2020. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Utolsó,tehát CSAK a ronda ocsmány pasik lehetnek erőszakosabbak? A sármosak nem. Oké kösz a meglátást.

Továbbra sem kamu. De tekintsünk el a külsőségektől...említés volt csak nem a lényeg..

2020. ápr. 20. 16:30
 19/34 anonim ***** válasza:
0%
A ronda pasikkal nemigen jönnek össze tehát a bántalmazott nők zömét az elbűvölő pasijuk kloffolja ki. Csakhát már annyi nő lett itt szét szedve aki kétségbeesetten nyomta a röhejes szövegét hogy “ha rondábbal jöttem volna össze az is ugyanilyen eséllyel elvert volna” hogy már elég lassú felfogású nő jelentkezne itt ilyen kérdéssel a hurrogásért. Ezért gondolom hogy kamu
2020. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Jól van. Sértegess. Még valaki aki engem akar bántani esetleg??? Valami sértés még..? Tök jó, segítséget kérek és ezt kapom.
2020. ápr. 20. 21:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!