Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakit megrangatott/kicsit megutott a parja de utana tudtak rendesen egyutt elni?

Figyelt kérdés

Hogy a no kihozta az allatot a ferfibol, kicsit megrangatta erosen megfogta de nem verte meg! Okollel meg plane nem. Aztan mindenfele eroszaktol mentesen eltek tovabb?


N



2020. ápr. 10. 21:02
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
94%
Ha nő vagy és igaz amit írtál akkor is csak tanáccsal tudunk segíteni: hagyd ott
2020. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt a baj ott van hogy (te magad írod), nem tudod hol a határa a te felelősségének és a másik ember felelőssége hol kezdődik. Elég sok munka vár rád, hogyha valaha igazán jó párkapcsolatot szeretnél. Az ilyen ember, aki nem ismeri föl a saját határait, az vagy bántalmazó, vagy bántalmazott. Itt elég súlyos dolgok vannak megnevezve, most a fizikai erőszakon kívül. Betegesnek tűnik nekem ez a kapcsolat, mindkét részről. Az a helyzet, hogy ha igazán és jól szeretsz valakit, azt se provokálni, se megütni, se megrángatni nem akarod. Szerintem kezdj el kutakodni bántalmazás témában, ismerd föl, hogy te vagy-e a bántalmazó, vagy fordítva. Legyél őszinte magaddal, dolgozz magadon, és legfontosabb, hogy csak olyan kapcsolatba szülj gyereket, ahol azt a gyereket érzelmi biztonságban fel lehet nevelni.
2020. ápr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hoztam ki belőle az állatot, hogy észrevettem, hogy tapad egy lotyóra. Amit másnap szóvá tettem, cserébe szép nagy mokkát kaptam.
2020. ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
98%

Nekem is volt elviselhetetlen időszakom amíg még házasok sem voltunk, de soha! nem bántott. Rengeteget beszélgetett velem, törődött velem nemhogy még bántalmazott volna!

Természetesen bocsánatot kértem és utólag is átbeszéltük azt az időszakot.

2020. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
80%
Anya elmesélte, hogy fater a kapcsolatuk elején egy vita alkalmával megpofozta. Ekkor anya nagyon mérges lett és azt mondta apának, hogy meg egy ilyen fogja a gyerekeket és elmegy. Azóta nem történt ilyen. Mi se kaptunk soha. Szóval van de 1%
2020. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Eszhez tert! :)

Es az en parom is. Azert pofont sose kaptam..azt vissza is adtam volna. Erosebben megfogta a kezem stb de pofont sose.

2020. máj. 7. 20:11
 27/34 anonim ***** válasza:
92%
Van baj.
2020. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Elítélem az erőszakot, akár nő, akár férfi ellen irányul, főleg, ha szereti a másikat.

Itt a gond azzal van, hogy megmagyarázod magadnak, hogy te miattad van és megérdemelted. Nekünk mindegy, hogy mit teszel, ha neked ez belefér, akkor az a te dolgod, van olyan, hogy valaki észhez tér egy ilyen dolog után, nem minden esetben az elő kapuja a komolyabb bántalmazásnak.

Nagyobb gondnak látom azt, hogy azok a nők, akik ilyen kapcsolatban vannak és többször előfordul ilyen eset, akár több is, mint ez, és később szétmentek, akkor te nem fogsz tudni egy olyan új kapcsolatban benne maradni, ahol tisztelnek, szeretnek és nőnek tekintenek.

2020. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
89%

Itt az a baj, hogy te is úgy látod magad, mint egy kígyó meg elviselhetetlen nőszemély. Az egyik kiszipolyozza a másikat, a másik meg megrángatja. Összeilletek.

Ha meg nárcisztikus és csak a szavakat adta a szádba, de nem te vagy a hibás, akkor úgyis vele maradsz. Ez a tipikus megvert a pasim, de azt ígérte sosem fordul elő mégegyszer meg 'dehát szeretem'. 100an leírják, hogy szakíts és te mégis együtt maradsz vele majd 2 hét múlva mikor újra megüt, akkor újra jössz sírni. Heti 10 ilyen kérdés van, mindegyik ugyanúgy végződik. Dehát szeretem meghát ott a gyerek és leszarom amúgy mások véleményét, én együtt maradok vele, mert amúgy jó ember. Ja és mindegyik ilyen nő ugyanezeket a szavakat,kifejezéseket használja. Már rohadtul unalmas.

2020. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
De en direkt le is irtam h NEM utott meg/ NEM vert meg! A kezem fogta meg erosebben es kiabalt. Ez akkor volt. Nem vagyok amnezias emlekszem,ha utott volna huzok is el..de nem utott meg. Megszoritott es kiabalt. Majd ellokott magatol DE NEM a foldre es nem estem el. Ez volt az eroszak resze. Nalam ez van a hataron. Ha pofoznak utnek valakit az nalam szakito ok. De hiaba irom mert mindenki azt irja h megutott amikor nem. De ez mar eroszak..emiatt irtam kerdest.
2020. máj. 16. 20:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!