Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha a párotok 2x is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a párotok 2x is nagyon berúgnak, akkor szakítanátok vele?

Figyelt kérdés

20-on éves férfiról van szó,nem nagyon szokott inni,de tegyük 2x is úgy berúgna,hogy hányna,akkor szakítanátok vele?

Nem rendszeresek ezek a berúgások,max évente.

Úgy gondolnátok hogy majd kinövi ezt a bulis korszakot?

Huszonévesek többségére jellemző az ivós/bulizós korszak?


2020. ápr. 16. 09:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan már. Ha emiatt szakítasz, jó nagy hülye vagy, ha egyébként minden más rendben van a kapcsolatban. A férjem pár éve eléggé berúgott, és nem is ez volt a baj, hanem hogy valami tejes dolgot is kajált a sok pia előtt. Éjjel a wc-re sem ért ki, összehányta az ágyat. Hát, nem voltam boldog az ágyneműcserétől és mosástól, mondtam is pár cifrát, de azért el nem váltunk.
2020. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
40%
Én szakítanék, mert számomra a hányós szintig elmenő részegség abszolút no-go, zéró toleranciám van rá. Komolytalannak és megbízhatatlannak tartok egy olyan embert, aki felnőtt kora ellenére nem tudja a saját testét kontrollálni.
2020. ápr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Évi 2 berugásról van szó....szoval nem szakítanék, ha amúgy minden rendben.

N27

2020. ápr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ivós/bulizós korszak az, hogy évente 2x berúg?😀 Felnőtt emberek gyakrabban rúgnak be ennél, ember.
2020. ápr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%
Mi 10 év alatt nem láttuk egymást részegen a férjemmel és nem is szeretnénk. (Természetesen akkor sem rúgtunk be, amikor a másik nem látta.) Mi vagyunk absztinensek, de az alkoholfogyasztásunk ünnepi alkalmakkor koccintásra korlátozódik. A részegséget és a rendszeres alkoholfogyasztást egyikünk sem tolerálja. Ezt eleve szem előtt tartottuk párválasztáskor, így marhára meglepődnék, ha negyvenes, meglett ember létére, egy közös évtized után egyszer csak berúgna, mint a csacsi. Szerintem ez szánalmas, akárhányszor történik meg. Én utoljára középiskolás koromban hámytam piától (nem kellett sok) és egyetemista koromban összesen egyszer voltam részeg, pedig rendszeresen buliztam, hetente egy-két alkalommal azokban az években. A férjem életében nem volt részeg. Pedig járunk társaságba, közösen is voltunk bulizni, koncerten, de legtöbbször nem iszunk alkoholt, vagy csak koccintunk. A társaság és a zene miatt megyünk, ahogy a társaságunkban sem szokás lerészegedni. Szerintem ez felnőtt emberektől elvárható. Viszont a kérdésre válaszolva, vágtam már ki valakit azért, mert nem toleráltam az alkohol fogyasztási szokásait. Mondjuk ő szinte minden nap ivott, elment kocsmázni, igaz le nem részegedett soha, de nem tudom tolerálni, hogy valaki rendszeresen fogyaszt alkoholt. Találkozzon a barátaival, de ne piáljanak. A férjem tud együtt lenni a barátaival piálás nélkül, mdgisznak egy kávét és kész. Szóval igen, hányásig részegségért nálam lapát.
2020. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
15-ös vagyok, bocsi, azt akartam írni: Nem vagyunk absztinensek, de az alkohol fogyasztásunk ünnepi alkalmakkor koccintásra korlátozódik.
2020. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy "csak" évente 2x rúgna be,hanem hányásig inna évente 2x
2020. ápr. 16. 12:34
 18/21 anonim ***** válasza:
35%
Remélem, ugyanezek a vélemények jönnének akkor is, ha évi kettő fű/MDMA/gomba vagy hasonló szerepelne a kérdésben.
2020. ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne kizáró ok, mert nem tartom nagy dolognak. Viszont tiszteletben tartom, ha valakinek kizáró ok és ők szerintem olyan társat keressenek, akiknek ugyanolyan nézeteik vannak, mint nekik, különben ez örök konfliktus- és stresszforrás lesz.

Utolsó - nekem a fűvel és a gombával nekem még annyi bajom sincs, mint az alkohollal, csak a mértéktartás legyen meg. A szintetikus drogokat viszont még mértékletesen sem tolerálnám. Kinek mi.

2020. ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
50%
Igen. A gyerekkorrom miatt rettegek a részegektől, évi egyszer is. Utána nem tudnék nem úgy nézni rá, mint egy értékes emberre.
2020. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!