Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti se mertek elmenni nagy wc-re a párotoknál?

Figyelt kérdés
Én inkább napokig visszatartom,vagy ha annyira nem megy akkor hazaugrok valami indokkal.
2020. ápr. 17. 19:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

"Eddig még nem vettem eszre,hogy elment vele szrani."


Szóval a párodnak szerinted nincs emésztése?

2020. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem merek, ha menni kell, hát menni kell. Nem szoktam órákat ott tölteni, elintézem, amit el kell intézni, és kész, nem sokkal tart tovább egy pisilésnél, szóval ha nem követi kifejezetten, akkor fel se tűnik neki, hogy most kis vagy nagydolgot intéztem. Meg amúgy kit érdekel, ha esetleg te tudnád a párodról, hogy elment nagyvécézni, akkor kiábrándulnál belőle vagy bármilyen módon megvetnéd? El is felejted abban a pillanatban, hogy megtörtént, és garantálom neked, hogy ez fordítva is így van. Senkit se érdekel, mit csinál az ember a mosdóban, senki se hallgatózik és nem foglalkozik vele. Az semennyire sem normális, ha napokig visszatartod, komolyan, mi lesz veled, ha egyszer összeköltözöl valakivel? Hetekig visszatartod, mert nem volt egy szabad fél órád, amikor mosdóba mehetnél? Felnőtteknél az ilyesmi nem okoz problémát.
2020. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
Mi mar együtt élünk, de a kapcsolatunk elején se zavartattam magam. :) Simán elmentem wcre, és le húztam amikor kellett és így szag sem volt.
2020. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
A kapcsolatunk elején ez velem is előfordult. Ha nála voltam, mindig akkor mentem el WC-re ha ő elment otthonról. Az összeköltözésünk után is probléma volt ez egy ideig. Viszont aztán benyeltem egy olyan hasmenéses vírust, hogy ha akartam volna se tudtam volna visszatartani, vagy várni amíg elmegy valahova, szóval akkor már mindegy volt, simán elmentem WC-re. Ő meg aranyos volt, ha menni akart, megkérdezte hogy most mehet-e vagy kell e nekem. Mondtam neki most nem, de ha kell úgyis kikergetlek onnan :D Azóta megszűntek a gátlásaim ilyen téren, nem gond elmenni WC-re.
2020. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Teljesen normális. Amúgy is az szerintem sokkal gázabb (haha igen szó szerint is😁) ha igyekszel visszatartani és a kínlódástól fingsz ahelyett hogy mosdóba mennél.

Egyebként ez egy olyan dolog amit idővel le kéne tudni küzdeni.

Egyszer egy balatoni nyaraláson voltunk barátokkal kb 8-an lehettünk. Alapból volt 3 mosdó de először csak 2 működött aztán meg már csak az egyik. Közben az elején ráadásul az egyik srácnak hasmenése volt (kis vírus) miközben amúgy a barátnője is ott volt meg mi többiek is. Nem zavartatta magát, nyilván nem kérdeztük a részletekről meg ő sem ment bele de töl normálisan beszéltünk a dologról. Aztán arról hogy napokig fiúk-lányok vegyesen jártunk ugyanarra az egy wc-re sokan. Kb menetrend volt. Egy idő után már abszolút nem volt gáz, hanem megbeszéltük:D

Tudom hogy ez nem pont ugyanaz a helyzet, de volt ott több pár is, nyilván ők is tudták hogy a másik mikor ment mosdóba...hüha.

2020. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%
Tenyleg vannak zavarba ejto beosztasu lakasok, az alaprajztol, nem merettol fugg. Mivel en egy nap ketszer megyek altalaban, mindenkinek bejelentettem, mit akarok, bekapcsolt, hangosra vett teve ele ultettem, megparancsoltam, hogy ne jarkaljon.
2020. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Úristen
2020. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Egymás genitáliáit a szátokba veszitek, de nem mersz elmenni wc-re nála - érdekes értékrend.
2020. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
68%

Hjaj a régi szép idők, amikor még csurgatni sem mertem nehogy meghallja a pasi... váltózni fog ne aggódj. Ha máskor nem, összeköltözés, közös nyaralás alatt biztosan.


Ez a hülye szorongás a legtöbb emberben, nőben benne van. Nem tudom, mit gondolunk, hogy a párom rózsát kakilnak és ha mi rendes, hangos, szagos kakit nyomunk ki akkor összedől a világ? Van víz, ahogy már írták, van illatosító, ablak... ne kínozd magad.


Mi már együtt élünk a párommal, hoztam haza a munkahelyemről hányós hasmenéses vírust, egész éjszaka hallgatta a koncertet amit a wc-ben rendeztem.

Én is hallottam őt már mindenféle hangokat kiadni, szóval ez nem a világ vége, ne kínozd magad.

2020. ápr. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt a hírdetésekben folyton mutogatják a hűtőtáskát, esetleg vedd meg, és abba csinálj. Lefagy, és haza viszed, tiszta marad az embered klotyója.🚽🚽🚽🧻🧻🧻
2020. ápr. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!