Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nincs okom féltékenyne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs okom féltékenynek lenni?!

Figyelt kérdés

A barátom (26 éves) folyamatosan a gépen játszik és van egy lány (20 éves), aki flörtöl vele szerintem, a barátom meg ahogy hallom/látom vevő rá. Konkrétan egyik nap azt hallottam a barátomtól, ahogy mondja neki, hogy: ,,találkozunk akkor lesz mit nyelned’’. Beszéltem erről vele, azt mondta, hogy csak viccelődnek, meg szórakoznak.... Engem ez zavar, több vitánk is volt már ebből adódóan. A lány 140 kilométerre lakik tőlünk és szingli... A barátom azt mondja, hogy túlreagálom. Mondta, hogy perverz a lány és szeretnek viccelődni ilyenekkel, ne lássak bele többet. Szerintetek?

25/L


2020. ápr. 18. 23:27
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Szoktunk viccelődni egymással, hasonlóakkal, de engem akkor is zavar, hogy mással is csinálja. Kérdezgettem a lányról, mondta, hogy szűz, majd hozzátette, hogy milyen jó is lehet az... Amikor összejöttünk, én már nem voltam az... Egyébként meglepően szolid lányról van szó, nem jár bulizni, nem dohányzik, ha jól tudom (már nem emlékszem pontosan) ELTE-re vagy BME-re jár. Én dohányzom, ezen is vitatkoztunk már rengetegszer. Azt mondja, hogy engem szeret és nem kéne mindent ilyen véresen komolyan vennem....
2020. ápr. 19. 11:20
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Okod félni jelenleg nincs szerintem,viszont nagyon könnyen lehet ebből később kapcsolat a másik lánnyal. Hiszen együtt kockulnak,trécselnek, tuti téged is kibeszélnek.Ha a lány végez sulival vagy barátod fel akar költözni Pestre 100%,hogy fognak találkozni és mivel ilyen jó a viszony közöttük ezért akármi lehet.

Én is szoktam játszani,régebben még többet és sok pasi volt velem pont olyan mint a baártod és mindről tudtam,hogyha találkoznék velük akkor ebből akármi lehetne...monjuk én soha nem talizta mvelük,de ők sokszor erőltették. Sőt egyikük még házasság előtt célozgatott rá,hogy lecserélné az asszonyt akár...

Szóval nem tudom én a helyedben jobban kifejezném,hogy ne dumáljon a csajszival,ha erre nem vevő akkor te is keress magadnak egy ilyens pasi haverkát...hátha attól észhez fog térni vagy simán szakíts.

2020. ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így kezdődött.

Még jó, hogy szűz a kiscsaj, te legalább nem leszel nemibeteg mint én az exemtől. :D

De hogy félredgna vele az 100%.

2020. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha élőben találkoznak, meg fogja dugni.
2020. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Hányadék a palid, bárhonnan is nézzük. Nagyon sajnálom.
2020. ápr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen ex pasim. Elment 120 km re egyet a csajjal. Utána meg amíg kikezelték antibiotikumnal a fertőzést, amit hazahozott nekem a hölgyikétől szakítottam is!
2020. ápr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem látsz bele többet, barátod egyszerűen nem tisztel. Nagy valószínűséggel azért nincs több közöttük, mert messze lakik, aki csak barát annak nem mondasz ilyeneket.
2020. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Az elso valaszolo megirta a tutit.

Ha a csaj engedi szennevarja, nem tudom ezen mi nem esik le?

2020. ápr. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

1) Ha kapcsolatban vagyok, nem viccelődök a másikkal szexuális értelemben, főleg mások előtt, és főleg nem ennyire félreérthetetlenül. Azt sem beszélem meg vele, hogy szűz-e.

2) Azzal meg, hogy még a szemedbe is mondja, hogy mennyivel jobb lehet szűzzel, az tényleg a legalja.

3) Téged próbál hibáztatni és a másik csajt védi, ez egyértelműen azt jelzi, hogy takargatnivalója van.

4) Ha nem is megy el 140 kilométerrel arrébb egy pásztorórára, ilyen jellemmel simán talál valakit, aki veletek egy helyen lakik, és aki "elérhető".

2020. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
84%
Van okod a féltékenységre, viszont annak nincs értelme, így jobban jársz, ha otthagyod vagy kidobod ezt a bugrist.
2020. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!