Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom megfenyegetett....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom megfenyegetett. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

mostanába elkezdet fenyegetni hogy mindenkinek elmondja hogy orálisan kielégittetem ha nem mutatok neki webkamerán valamit vagy nem találkozok vele és nem szopom le.ő 16éves én 15.kérlek segitsetek mitévő legyek.

szülöknek nem szeretnék szólni.

egyszer már megígérte hogy nem mondja el soha.de nagyon hazudos.


2008. nov. 22. 17:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
semmiképpen ne menj bele semmibe interneten, sem telefonon kereszül, akkor rögziti , amikor akarja, ha már ilyen beteg. szerintem sem szabad a szintjére ereszkedni, igy is túl sokat adtál már neki magadból... fel se vedd, ha terjeszt is majd valamit... a gyerekes fiuk mindig ezt találják ki... ha elég határozottan vagy közönbös, nem hisznek majd neki, gondolom még gyerek lehetsz, ha probléma lenne, ha megtudnák rólad, hogy volt már közöd orális szexhez... felnőtteknél azt hiszem nem zsarolás tárgya... 18L
2008. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

előző válaszoló vagyok,

bocs nem figyeltem, látom, hogy 15 vagy.

2008. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
én elsősorban a helyedben egy atom nagyot leveernék neki.. amúgy is.. ha el is mondja, ne kezdj el mentegetőzni, csak nézz rá, ne vágj vissza, hogy pl ő is orálisan elégített ki téged vagy valami. én a helyedben nem csinálnék semmit, ha képes ilyen fenyegetésekr, nem szeretett igazán.. én a helyedben elküldeném a fenébe :D
2008. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!