Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néz ennyire hülyének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz ennyire hülyének?

Figyelt kérdés
5 év együtt élés után, párommal úgy döntöttünk hogy, közös lakást vásárlunk. Ki is néztünk 1-et, és komolyan kezdtünk beszélni róla. párom kitalálta hogy ha már megvásároltuk a lakást (hitelből) én ajándékozzam a nevelt fiam nevére. Az ő 1 -szem gyerekére. Cseppetsem gyanús. Persze nem mondom, lehet mondani hogy nem kell egybőp rosszra gondolni. De gondoljuk csak végig. Vegyek 1 házat sok milliós hitelből valaki más gyerekének, és utánna mi lessz kidob hitelestől? Nem értem mit követtem el hogy, ennyire sötétnek hisz. A kérdésem az lenne mit gondoltok erről a helyzetről?
2020. ápr. 20. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon kezdenék bele olyanba, amiről már előre levágom, hogy akár nagyon rosszul is kijöhetek belőle..
2020. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Ajándékozd a gyereknek, onnantól majd fizetheti ő a hitelt. 😃

Arra tudok gondolni, hogy mivel a gyerek nevén van a kecó utána, még ha fizetésképtelenné is válnátok, nem vihetnék a lakást. De azt itt megjegyzem, ha a jelzálog a lakáson van, azt ugyan úgy ajándékozódik az ingatlannal, szóval ugyan úgy azt viszi a bank, ha törlesztés nincs.

Lehet erre gondol, ha másra, azt nem értem vagy nyerészkedik, ahogy sejted.

Mostohagyereknek meg nem adnék így semmit, majd ha olyan a viszonyunk max akkor.

2020. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na tudod ám mikor tenném ezt meg...


Soha!


Inkább fuss menekülj ebből a kapcsolatból.

2020. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel, szerintem semmiképpen sem menj bele, nagyon csúnyán ráfázhatsz.
2020. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mivel a pénz 1 része az enyém így személyihitelből (szabad felhasználású) oldanám meg így semmi képpen sem, a ház lenne a fedezet. Mellesleg mind 2-en jól keresünk, és nem kívánkoznak a munkáltatóink megválni tőlünk. De létezik biztosítás is, rengetegen ússzák meg a kilakoltatást ha kirúgják. Úgyhogy nem a megóvás lenne a cél. Ráadásul ahogy előadta..... mindent elárult róla, és a szándékairól. Csak azt nem értem hogy nem vettem észre, ki is valójában. Jo 5 év nem nagy idő, de akkor is 5 év. Hogy bízhattam benne.
2020. ápr. 20. 23:52
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Azért mielőtt elásod az egész kapcsolatot talán érdemes lenne meghallani amit mond és megkérdezni miért mondja azt amit.

Talán..

2020. ápr. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!