Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy házasság lehet olyan évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házasság lehet olyan évek múlva mint az elején volt?

Figyelt kérdés
Párom sokszor szemrehányást tesz nekem hogy nem olyan vagyok mint kapcsolatunk elején.Pedig ő azt szeretné ha olyan lennék.A baj,hogy már pár dologban másként nézek rá,plusz sok veszekedésen túl vagyunk.Ezért már nem tudok vele olyan szerelmes-elfogult lenni mint pár éve.Közös gyerek nincs ha ez számít.Mi erről a véleményetek?Számon kérheti egy férfi miért nem vagy olyan mint a kezdetekben?
2020. ápr. 22. 18:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A ferjemnek minap volt egy vitaja a 7eves lanyunkkal es legnagyobb meglepetesemre azt mondta a gyereknek hogy ne akarj megvaltoztatni engem, meg egy nonek sem sikerult, azert vagyok anyukaddal mert o sosem akarta hogy mas legyek es elfogad ilyennek amilyen vagyok. En is ugy tapasztalom hogy az evek soran egyre jobban osszesimulunk. Viszont volt olyan kapcsolatom ahol kulonbozo iranyba valtoztunk es ez szakitashoz is vezetett. Hogy szamon lehet-e kerni, nem tudom, inkabb csak meg lehet allapitani hogy ti a B verzio vagytok es megprobalni rendezni a kapcsolatot mielott tul keso lesz.
2020. ápr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy a nejem a falon lévő, nászutas képekből készült montázsra mutogatott, hogy ő azt a férfit akarja, mert abba lett szerelmes. :)

Nemsokára el is váltunk.

Természetesen miattam, ill. az én hibáimból kifolyólag, ezzel teljesen tisztában vagyok.

Igen, sok hibám van, és csak egyre több, ahogy múlik a szeretet. Ilyen ez.

2020. máj. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, nem válaszoltam a kérdésre: igen, a férfit számon lehet kérni, és amikor a hölgy szerint nagyon megváltozott a fickó, akkor az már az utolsó fejezet.
2020. máj. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2020. máj. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!