Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ilyenkor a legideálisabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ilyenkor a legideálisabb döntés?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. 8 hónapig voltam együtt a barátommal,ő 19 éves.minden jó volt köztünk,elfogadtam amilyen és hosszú távra terveztünk. 2 hónapja nála voltam nem szólt hozzám ha megszólaltam leszólt,vagy otthagyott. Hazajöttem és írt,hogy nem tudja mit akar úgy érzi még élnie kell kér egy hét szünetet. Szünet 6. Napján szakított elment egy másik lányhoz. Teljesen kész voltam. Aztán meggondolta magát,hogy menjek vissza hozzá majd pár nap múlva újra ellökött magától,aztán újra keresett. 2 hónapig így ment. Azt mondta majd alakul,neki ez egy nehéz időszak most érettségizik.stb.sokat ivott házibulikba járt. Majd egy hetig nem keresett lelkileg roncs voltam és hát elhatároztam feladom,nem keresem többet biztos voltam,hogy ő sem fog. Én nem beszéltenm nem ismerkedtem mással,de egy fiú rám írt,normálisnak tűnt ezért úgy voltam mért is ne,beszélgessünk. Kezdtem jól érezni magam,már nem sírtam folyton,mikor újra rámírt a volt barátom ami most nagyon felzaklatott,hogy kezdjük újra hülye volt és komolyan gondolja . Eleve rosszul esik,hogy csak írt. Nem jött el,nem hitelesebb mint a többi meggondolása. De most megint lehozott az életről mert szeretem. Mondtam,hogy találkozhatunk,megbeszélni. Aztmondta nincs rá üzemanyagja,de eljön értem és aludjak ott,ebbe nem mentem bele. A másik fiú 22 éves nagyon figyelmes,teljesen más. Mindig hív találkozni,komolyan gondolja,ami még egy kicsit ijesztő nekem. Mondtam neki,hogy még nem állok készen és ez miatt bűntudatot is érzek. Tanácstalan lettem. Minden órában mást gondolok. Vcalamikor elhatározom magam tudom mi a helyes döntés,aztán vissza esek.

2020. ápr. 27. 12:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

Majd ha századjára is megszopat a barátod , akkor talán elhagyod, és megpróbálod olyannal aki valóban szeret.

De addig ne merj panaszkodni!

2020. ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

Te jó ég, hogyan lehet ez kérdéses?

Adott egy srác, aki eldobott téged. Ment dugni mással, de amikor az a nő kidobta, visszahívott. Csinálta ezt többször, de te mindig visszamentél mert nulla a tartásod.


Nehéz időszaka van érettségi miatt? Ezen jót nevettem. Majd amikor kikerül az életbe, ez az ember teljesen elvszett lesz. Életképtelen.

Nincs benzinje, hogy találkozzon veled, de arra van, hogy elmenjen érted és hazavigyen megdugni.


Ennyire felszínes, átlátható viselkedés mellett te még tétovázol? Az első kihágás után végleg le kellett volna zárni.

2020. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem Csengő Zoli az újnak a neve, mehet a móka. Búcsúzóul vegyél egy tepsiszettet az exnek. Ja, és a lélek a fontos, nem a testy. 😅
2020. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Mi a legideálisabb döntès? Ez mèg kèrdès? Az, hogy tiltod minden elèrhetősègeden azt a gerinctelen fèreg exedet, ès vissza se nèzel, nem állsz vele szóba. Az újjal meg majd lesz valami. Az majd kialakul, az ex-kèrdès szempontjából teljesen irreleváns.

Az exeddel tènyleg eszedbe se jusson többet beszèlni is! Vedd már èszre, hogy csak szórakozik veled! Jött az új csaj, azèrt akart szünetet, majd szakított is aztán hogy nem jöttek össze úgy a dolgok megint te kellettèl, aztán megint nem, gondolom most újra szakítottak a másik csajjal, azèrt kerülhettèl újra kèpbe. Mert hát egy fix punci, fix szex az mindenkèpp kell. Ez is sokat elmond: "Aztmondta nincs rá üzemanyagja,de eljön értem és aludjak ott,"...jah, nincs üzemanyag, de annyi azèrt akad, hogy megdugni mèg èrted tud menni. Pofám leszakad...Jó, hogy nem mentèl bele. Ne foglalkozz vele többet. Tiltsd le mindenhonnan, aztán legalább nem tud felzaklatni az állandó felbukkanásaival.

2020. ápr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek nem a párkapcsolati kategóriában lenne a helye, hanem a szakításban. A legideálisabb döntés az, hogy tiltod az exed mindenhol, különben ugyanúgy írogat tovább, ha olyanja van, és nincs másik pnci a láthatáron. A másik srácot meg szerintem hagyd, először heverd ki az exedet, aztán újult erővel ismerkedhetsz tovább.
2020. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Az exed vegigdugja a kornyeket es 2 csaj kozott eljatssza hogy megis teged szeret. El ne hidd amikkel etet.

Ellenben kezdj el a normalis masikkal ismerkedni, randizni, o fog atsegiteni ezen a hulye idoszakon es siman lehet h nagy, normalis szerelem lesz belole. Adj neki eselyt.

2020. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen,teljes mértékben igazatok van. Szégyellem magam,hogy még ezek után is bele mentem és hittem neki. Még egy napig probalkozott és ennyi. A másik fiúval még nem tervezek semmit,de nagyon kijövünk.
2020. ápr. 29. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!