Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy döntsek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy döntsek a férjem a családom, és a szeretőm között?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket ne azt irjátok hogy minek kellett szerető??? Ebbe őrülök bele , nem tudok mit kezdeni a helyzettel. A férjem szeretem mint embert van családom , nem akarok válni ,de a szeretőmet akibe beleestem nem birom elengedni,halálosan szeretem. Pedig még be is árult a férjemnek , még sem birom elengedni. Adjatok tanácsot!!!!! A szeretőm nélkül nem fogok tudni létezni. Komoly érzelmi szétszakithatatlan kapocs alakult ki közöttünk ,Ő tárt karokkal vár . de dönteni nem tudok.

2020. ápr. 9. 16:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
94%
Ezesetben a szeretőd válaszd!
2020. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
87%
Menj a szeretőhöz, a férjed megérdemli, hogy ne egy ilyen takonygerincű ösztönlénnyel éljen együtt.
2020. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
31%

Nincs jó döntés, a baromságod miatt más fog szenvedni. És még dönteni sem tudsz. a magyar nő, a magyar anya...gratulálok!


FÉRFI 42

2020. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
15%

Te mit képzelsz magadról #2? Fáj, hogy téged is megcsaltak? Szar lehet, teljesíteni kéne.

Kérdező, nincs semmi baj. Válaszd a szeretőt, ha lehetséges, bár jólenne tudni miért is árult be.

2020. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
68%

Ösztönlények ismét akcióban.


Minek tartottál szeretőt férj mellett egyáltalán? Áh, tudod mit, hagyjuk... Nők...

2020. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
30%
Ti nők komolyan nem tudtok megülni a feneketeken? Ja, tudom "kell a változatosság"....
2020. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
87%

"Kérlek benneteket ne azt irjátok hogy minek kellett szerető???"


Akkor mit?? Azt, hogy "ügyes vagy"??

2020. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem érdemes mérlegelni, hogy mi a fontosabb- a most lángoló szerelem, ami idővel valószínűleg enyhülni fog és ugyanúgy unalmas megszokásba fullad, mint a házasságod, vagy a békés, nyugodt családi élet.

Viszont megkérdőjelezném, hogy mennyire szeretheted, mint embert, a férjed, ha napról napra képes vagy ezzel az egész őrlődéssel bántani. Attól még, mert ragaszkodsz hozzá és megszoktad, nem feltétlenül lesz az a jó megoldás, hogy mellette maradsz.

2020. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
87%
hagyd el a férjed, ezzel mindenki csak jobban jár. Légy őszinte magadhoz és ne bújkálj mint egy gyáva kutya. Plusz a beáruló szerető nem tartotta tiszteletben azt, hogy te nem akarod elárulni, szóval össze illetek.
2020. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
57%
Nem egyszerű ilyenkor a döntés. És nem tudom hogy úgy a nagy átlag miért köpköd rád egyből, mikor nem tudják hogy pontosan mi is áll a háttérben.
2020. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!