Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, 15 percre lakunk egymástól kocsival, ennek ellenére heti egynél többször nem találkozunk. Hiába szóltam neki nem változtat. Holnap lesz egy hete hogy találkoztunk, mostis inkább a haverjaihoz ment mint hozzám, aztmondja azért mert hisztizek. Eközben csak szólok neki hogy hiányzik és találkozzunk, neki ez hiszti és azza büntet hogy nem találkozik velem. Nem dolgozik/sulizik hogy ne érne rá, eddig én mentem hozzá mindig.

21/L 24/F


2020. máj. 1. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy pillanatig se okold magad, ez nem a te hibád. Mi kb 10 percre lakunk a párommal, és minden nap találkozunk. Néha neki is van olyan időszaka, amikor több időt tölt a haverjaival, de olyankor sem hanyagol el engem. Szerintem próbáld meg megbeszélni vele személyesen, ha közönyös és a beszélgetés után sem változtat, akkor viszont lépj ki ebből a kapcsolatból.
2020. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek erőlteted ezt a kapcsolatot? Nem èrdekled, ès kèsz. Ha èrdekelnèd, ha szeretne, akkor találkozátok. De nem. Max ha hetente egyszer rájön a kangörcs. Magyarázkodni sem akar semmit, ráfogja, hogy hisztizel, aztán le vagy tudva. Úgy is tudja, hogy lábtörlő vagy, ès bármilyen bunkó, nemtörődöm is veled, te akkor is ott leszel neki.

Gondolkozz el egy kicsit magadon, meg ezen az egèszen. Minek neked ez a pasi? Mit ad neked ez a kapcsolat? Milyen jövőt látsz ebben? Tènyleg ennyire tartod magad, hogy kvázi könyörögnöd kell a találkozasokèrt? Jó jó, tudom, szereted meg miegymás. De ennek így mi èrtelme? Te szereted, ő meg le se szr.

2020. máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, ki a hibás. Jó neked ebben a kapcsolatban?
2020. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha találkozni szeretne akkor bármi áron meg kéne hogy oldja. Ezek szerint nem akar. Neked kell eldöntened, hogy az ilyen hozzáállás mihez fog vezeni a jövőre nézve.
2020. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ugy tunik, ez nem kapcsolat, hanem te vagy a szexpartnere. Nem maradnek ebben, ha tobbre is volna igeny. A szandek hianyzik belole. Neki az agyba kellesz egyszer egy heten.
2020. máj. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, te vagy a hibás. Nem akarod észrevenni, hogy nem kellesz neki. Heti egy szex megvan, a szabadidejét viszont nem szeretné rád pazarolni. Ha ez neked nem jó, akkor szakítasz vele. Ha megfelel, akkor marad ez a felállás.
2020. máj. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szexelni szoktatok? Nem hiszem, hogy van más ok, amiért még veled van. Nem kellesz neki, nem vagy fontos.

Ettől a szex még lehet jó, mert így használhatjátlk egymást. Csak komolytalan a dolog. Nem érdemes érezned iránta semmit 😕

2020. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!