Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van pasim, akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pasim, akibe szerelmes vagyok, de beleszerettem a lányba, akit azért fűzögetünk, hogy jöjjön hozzánk harmadikként?

Figyelt kérdés
Létezik, hogy 2 emberbe vagyok szerelmes? Mit csináljak, ha lefekszünk vele és rájövök, hogy inkább leszbi akarok lenni? Voltatok már olyan helyzetben, hogy a párotok mellett másba is beleszerettetek? Mit csináltatok?

#szerelem #kettősszerelem
2020. máj. 4. 07:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok ti ketten és a lány?

Honnan ismeritek egymást, baráti vagy milyen viszony áll fent köztetek? Hogyan utaltatok rá neki?

2020. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

En 18 a lány 22 a pasim 30 lesz.

A lánnyal jelenleg barátságban vagyunk. Úgy kezdődött hogy (ő eladó egy boltban) mikor csak 3an voltunk bent ilyen kétérlemű kijelentéseket tettünk. Pl de jól elvagyunk itt hármasban és (a hármas szót kiemelve) vagy mikor uborkát vettem és odaadtam neki a kasszánál a barátom mondta hogy de jól áll a kezetekben a kétvégű meg ilyenek. Azóta már mentünk hárman ide oda de csak ilyen hogy kvt inni.

2020. máj. 4. 14:49
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az uborkás vér ciki utalgatást nem említve :D Ha jól értem a bolti eladót meghívtátok csak úgy kávézni és még el is ment?
2020. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ilyet akkor szoktak mondani amikor magától értetődő hogy csak poén. Aztán majd meglepődsz mikor meglepődik. A 30-18 rá nem mondok semmit de ne feledd ahhoz hogy hármasozzon ahhoz minimum egyikőtökre rá kéne kattannia. Sok lányban ekkor törik össze valami hogy egy jóféle csajnál nehezebb meg ugrani a lécet mint az örök kiéhezett fiatal férfinál.
2020. máj. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!