Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen ti is megsértődnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen ti is megsértődnétek?

Figyelt kérdés
Lajkoltam Facebookon az egyik "ex szexpartnerem" félmesztelen, edzős képet, a párom erre berágott, mivel tudja hogy a srác az egyik exszexpartber

2020. máj. 5. 09:29
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
#20 nem ezen múlik nálam a szeretet és a tisztelet.
2020. máj. 5. 10:22
 22/29 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy nem veszed észre mennyire rosszul esik a párodnak, hogy régi dugipajtik után csorgatod a nyálad, elég szánalmas érzelmi világra utal. Gondolom nem véletlen hogy a fél falu átment rajtad.
2020. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
91%
Akkor min múlik? Mit jelent neked? Leszarni, hogy ő mit érez, az a szeretet kimutatása nálad?
2020. máj. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

#18 Mirōl beszélsz? Pasik esetében is elítélik ezt, tehát nem tudom miféle kettōs mércérōl dumálsz.


Szerintem hagyjuk már ezt. Gondolom te sem szereted, ha a pasik hánykolódnak amiatt, hogy a “lányoknak könnyebb”..

2020. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
94%

Félmeztelen, edzős kép. Tudjuk, hogy az milyen: olyan "nézzétek a feszülő izmaimat, milyen k...jó pasi vagyok!" kép. Nőknél is ilyenek az edzős képek: "nézd a szexi alakomat, isteni a s...gem ebben a feszülős cuccban!"

Az ilyen képek önbizalomtuningoláshoz, úgynevezett kúrólájkok gyűjtögetéséhez készülnek, és a kapott lájkok 99%-a az is. A többi a közeli, jellemzően azonos nemű haverok, családtagok néha kicsit benyalós elismerése ("Jól kipattintottad magad, tesó!", "Csini vagy, barinőm!"). Gondolom, ismered a kúrólájk kifejezést, és nem kell elmagyaráznom, mit jelent.


"Attól hogy szexeltunk annó, még csak lajkolhatom ha tetszik." :'D

Klasszikus kúrólájk!

Az a kép nem azért tetszik neked, mert ötletes vagy hangulatos, hanem azért mert bejön a csávó. Végülis szexelni is "csak azért" szexeltél vele, mert tetszik, nem? :D A kúrólájkod szavakra fordítva azt jelenti: "prímán nézel ki, még mindig aládfeküdnék". Kapcsolatban nem osztogatunk ilyeneket (igazából kapcsolaton kívül is inkább gáz, de ez most mellékes). Ezért sértődött meg a barátod. Nem tudom, kell-e ennél szájbarágósabban magyaráznom neked a nyilvánvalót.


31N

2020. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen mindegy, itt ki mit mond és hogy áll hozzá a témához, a párodat zavarja, ő megsértődött ezen, igazából ez a lényeg, semmi más. Ha őt bántja, akkor mit segít az rajtad, hogy minket meg nem érdekelne hasonló szituációban? Az csak olaj a tűzre, ha elmondod neki, hogy megkérdezted gyakorin, és sokan veled értettek egyet, szóval ne hisztizzen.

Valószínűleg féltékeny a volt dugópajtijaidra, még ha nem is mondja, sok pasit zavar ha a párja előzőleg részt vett ilyen jellegű kapcsolatokban, de megpróbálja elnyomni magában, mert azért mégis csak a múlt és most vele vagy, őt szereted, megpróbál ezen túllendülni. De ha ilyen lájkokkal meg beszélgetésekkel emlékezteted rá, hogy amúgy neked volt egy ilyen időszakod, és még tartod a kapcsolatot velük úgy általában, akkor azért nehéz jól kezelni, ezt el kell ismerni. Jogos a felvetés, hogy ha ismeri az előéleted és ez zavarja, akkor nem kötelező veled lennie, de nyilván nehéz erre hivatkozva kikapcsolnia az embernek az érzéseit, ha szeret és veled akar lenni, akkor az se jobb, ha végül sértett hiúságában meg féltékenységében szakít veled. Amúgy őszintén, engem is bántana, ha a párom tartaná a kapcsolatot volt dugópajtikkal/exekkel, mert nem teljesen érteném, hogy minek? Nem hiszek a férfi-női barátságban, az meg nekem furcsa, hogy alkalmanként beszél valakivel, akivel régen összejártak dugni, mert kicsit olyan érzés, mintha még szeretné megtartani a lehetőséget, hogy ha szükségesnek látja, akkor elővehesse a fiókból és visszatérjenek erre a szintű kapcsolattartásra. De ez én vagyok, nyilván nem kell mindenkinek egyetértenie, csak hátha így leírva neked is egyszerűbb megérteni, hogy a párodat miért bánthatja a dolog.

2020. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
74%

Igen, én is megsértődnék.

Gondold végig fordítva...szerintem neked sem esne jól.

2020. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
81%
Én simán. Azok a csajok akikkel korábban keféltünk már nem ismerőseim sehol sem nemhogy lájkolgassam a fotóikat.
2020. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyeség egyáltalán nem érdekelne.
2020. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!