Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen ti is megsértődnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen ti is megsértődnétek?

Figyelt kérdés
Lajkoltam Facebookon az egyik "ex szexpartnerem" félmesztelen, edzős képet, a párom erre berágott, mivel tudja hogy a srác az egyik exszexpartber

2020. máj. 5. 09:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
83%
Én nem értem a párodat, hogy hogyan volt gusztusa egyáltalán összejönni egy ilyen hányadékkal mint te vagy. Van gusztusa hozzád érni? Szagolja amit szakított.
2020. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Ő nem tudja mindegyikrol hogy volt valami köztünk. Max 2-ről tud. És nem lajkolom napi szinten őket. Sztem ti mind tulreagaljatok. Én ezen nem akadnek ki
2020. máj. 5. 09:51
 13/29 anonim ***** válasza:
92%
De ő kiakadt úgyhogy elb. sztad. Pont.
2020. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
82%
Meg
2020. máj. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
92%

Hát mondjuk elgondolkodtató, hogy egyáltalán miért vannak az ismerőseid között a dugópajtijaid, főleg annak fényében, hogy elvileg komoly kapcsolatban vagy.


Egyértelműen az jön le ebből, hogy te még igényt tartasz a srácok szolgáltatásaira.


Megértem a párodat. Ez nagyon nem helyén való tőled. Az exes ügyeket rég le kellett volna zárni (akkor is, ha csak dugtatok)!


Feltéve, ha monogám kapcsolatból indulunk ki.


Nagyon megalázó lehet ez számára. Azt érezheti, hogy nem szereted, nem tartod vonzónak őt, és másra vágysz.

Még ha nem is így van, ő simán juthatott erre.


A megoldás az, ha bocsánatot kérsz tőle!

És kiveszed a követést ezekről az emberekről.

2020. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Néha beszélgetek is velük, ha rám írnak hogy mizu velem. Gondolom ez is bűn
2020. máj. 5. 10:01
 17/29 anonim ***** válasza:
57%
Nem értem. Ha egy csaj kiír olyan kérdést, hogy a pasija valami nő képét lájkolta, és neki ez szarul esett, akkor ő a hisztis féltékeny pic$a, aki túlreagálja, mert az csak egy lájk, most meg a kérdező a szardarab meg a büdös kurwa... Hogy is van ez?
2020. máj. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
64%

#17 pont a számból vetted ki a szót. Pont tegnap (vagy tegnap előtt?) olvastam hasonló kérdést, hogy a csaj milyen hisztis, mert a férfi hűséget fogadott nem vakságot, miért baj hogy más csajok képeit nézegeti és lájkolgatja.

Kész vicc ez a kettős mérce.

2020. máj. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most rajtunk akartad levezetni, hogy a párod berágott?:D Mintha mi tehetnénk errōl, mert mi se helyeseljük.

Attól, hogy nekünk bizonygatod, hogy ez helyes, a párod nem fog megbékélni:D

2020. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
90%
Ha szereted a párod, akkor tiszteletben tartod és nem cisnálod...
2020. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!