Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ideges vagyok a barátomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ideges vagyok a barátomra mindig megütöm, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, és ha valamivel felidegesít mindig megütöm, nem durván. Vagy megcsípem, ilyenek...

Ezen szeretnék változtatni, miért lehet ez?


2020. máj. 6. 07:23
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Üsd meg ilyenkor a falat, hamar le fogsz szokmi róla.
2020. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
92%
Fordítsd meg a helyzetet, hogy ha ő tenne ilyet, mi lenne. Ugye, hogy egyből bántalmazás lenne? És jogosan. Na,akkor te hogy merészeled ezt tenni vele?
2020. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
95%
Két dolog jön le ebből. Irtó gyerekes viselkedés, a másik, hogy egyelőre ne vállalj gyereket. Elég idegesítőek tudnak lenni,aztán irány a böri.
2020. máj. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Egy gyerek teljesen más, soha nem lennék képes megülni, akár mit is csinál. Szóval ezt ne keverjük már bele.
2020. máj. 6. 08:28
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
én biztos nem engedném, tudod mikor üssön is meg bárki.
2020. máj. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
94%
#4-es A gyereket nyugodtan ide lehet keverni, aki důhből üt, az nem válogat.
2020. máj. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
95%
Javaslom a barátodnak, hogy egyszer visszakézből keverjen le egy hatalmasat. Szerintem hamar le fogsz szokni róla. És egy büdös szavad nem lehetne, ha megtenné.
2020. máj. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
86%
Indulatkezelési probléma. Valahol máshol gyökerezik ez. Elmehetsz pazichomókushoz. Engem nem csapdosnál, mert olyan parasztlengőt kapnál, hogy helyreállna a lelked gondja. 🙃
2020. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
93%

Soha nem lennél képes megütni a gyereket, bármit is csinál?

De a barátod elég, ha felidegesít és reflexből megütöd?

Nőként azt gondolom, ez az egyik legaljasabb dolog, amit nő férfival tehet. Ha kiderülne, hogy bántalmazod, senki nem venné komolyan, aztán ha csak egyszer visszaütne, abból közfelháborodás, meg rendőrségi ügy lenne. Ha tényleg úgy van, ahogy írod és meg sem gondolod csak ütsz, akkor irány pszichiáterhez!

2020. máj. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy nem durván ütöd meg. Még. És mi a biztosíték arra, hogy később ez nem fog elfajulni? És fordított esetben te mit szólnál ahhoz, ha ő ütne meg téged? Ha néha játékosan megpaskolod a fenekét vagy a vállát, az oké, de ha dühből teszed, az előbb-utóbb el fog szabadulni. Van, aki ezt nem tűri el, és visszaüt, szerencséd, hogy a barátod eddig még nem tette meg.
2020. máj. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!