Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ideges vagyok a barátomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ideges vagyok a barátomra mindig megütöm, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, és ha valamivel felidegesít mindig megütöm, nem durván. Vagy megcsípem, ilyenek...

Ezen szeretnék változtatni, miért lehet ez?


2020. máj. 6. 07:23
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi a probléma. Egyszerűen ne üsd meg! Vagy téged teljes mértékben a reflexeid és az ösztöneid irányítanak?

Pl. amikor rádjön a kaksikálás, rögtön lekuporodsz az utca szélén és kinyomod magadból az anyagot? Ugye, hogy nem. Ugyanígy tudod szabályozni a pofozkodási reflexet is.

2020. máj. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Én még olyan pasival nem találkoztam, aki ezt eltűrné. Örülj neki,hogy sikerült egy papucsot kifognod, aki nem üt vissza vagy nyitja neked az ajtót egyből. És fejezd be az ütögetést, mert olyan, mintha vmi dackorszakos 3 éves lennél.
2020. máj. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!


Csak addig ütögeted, amíg egyszer jó napja nem lesz, és majd reflexből visszaüt. És utána nem fog többet előfordulni, mert a ferde orrocskád mindig emlékeztetni fog rá, hogy hol a helyed.

2020. máj. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Akkora sallert kapnál tőlem, hogy a fal adná a másikat. Egyből segítének elhagyni ezt a "rossz szokásodat".
2020. máj. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció teljes lebomlása, amikor testi fenyítésre kerül sor.

Ennyire süket a szavaidra a barátod? Mert ha igen, akkor nincs értelme folytatni.

Ha viszont meghallgat, csak nem úgy táncol, ahogy te tapsolsz, akkor nagyon alávaló a cselekedeted. Én nem engedném ezt meg.


F

2020. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Nem azért ütöm meg mert nem azt csinálja amit mondok. Hanem mert sosem képes rám figyelni. És mindenki nagyon okosan tud ítélkezni, úgy hogy semmit nem tud se rólam, se róla. Ne egy védtelen papucsként képzeljétek el.
2020. máj. 6. 09:49
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Azt vésd az eszedbe, hogy nem ütünk meg senkit.

Jó, nem figyel rád, akkor tegyél érte, ültesd le, kérd meg, hogy hallgasson végig. 1 éves kapcsolatban veszekednetek sem kellene, ha nem tudtok kommunikálni, akkor szakítsatok.

2020. máj. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Csodálkozol, hogy el van ítélve, amit teszel? Gyenge kifogás, hogy nem figyel rád. Ha elfelejti a születésnapod, akkor meg fejbeb...od sodrófával?

Senkit nem ütünk meg. Legfeljebb, ha védekezésből már muszáj, vagy ha ez a szexuális vágyatok, de ilyenek, hogy nem figyel rád...az eszem megáll. Vagy trollkérdés, vagy súlyosan agresszív vagy.

2020. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichológushoz, tedd rendbe a dühkezelési problémád, és ha ez megvan, keress egy olyan párt, aki odafigyel rád.
2020. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Megtudom oldani pszichológus nélkül. Vagy hát, ha nem is muszáj megpróbáljam, mert nincs rá pénzem.
2020. máj. 6. 12:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!