Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ideges vagyok a barátomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ideges vagyok a barátomra mindig megütöm, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, és ha valamivel felidegesít mindig megütöm, nem durván. Vagy megcsípem, ilyenek...

Ezen szeretnék változtatni, miért lehet ez?


2020. máj. 6. 07:23
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Szépítheted ezt, meg játszhatod az áldozati bárányt. Igen. Mindenkinek vannak hibái. Mindenkinek van múltja. Mégsem lesz mindenki bántalmazó. de te az vagy. Keress fel egy pszichiátert.
2020. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Nem akartam szépíteni, úgy mondjátok mintha kékre lilák a verném. De nem, ezek nem nagy ütések, inkább megcsapások, vagy egy csípés és ez sem oké, nyílván nem. De ő sem egy áldozati Bárány, ha ismerjék el tudnátok. Nem papucs, nagyon nem az. És egyébként ha annyira agresszor lennék, meg annyira rossz lenne neki velem. Akkor miért nem szakított eddig?
2020. máj. 6. 18:09
 33/41 A kérdező kommentje:

*lilára

*ismernétek

2020. máj. 6. 18:12
 34/41 anonim ***** válasza:

Szánalmasak a kifogásaid meg a vergődésed.

Írtad, hogy még nem volt kapcsolatod. Akkor most elmondom, hogy egy szerelmi kapcsolatba NEM fér bele semmilyen fizikai bántalmazás. Se kis ütögetés, se csipkedés, semmi! Tanuld meg most, különben a következő pasidnál hamar visszakézből kapod a pofont. Nincs még egy ilyen madárlelkű pasi, mint a tied. És ki fog dobni hamarosan, ha nem tudsz felnőtt módjára viselkedni.

2020. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Minőségű gondolod, hogy madár lelkű?
2020. máj. 6. 19:46
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, lehetsz te a legaranyosabb lány a világon amúgy, ha ütéssel reagálsz a dolgokra, akkor két nagy pofont érdemelsz, meg kidobást a fenébe. Ennyi. Tök mindegy, hogy “amúgy” milyen vagy.
2020. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

Hát pont ezért kérdeztem, hogy miért nem szakított már velem, ha ennyire szörnyű lennék, mint ahogy te feltételezed? És miért nem is tervez szakítani? Meg én már felhoztam neki és nem akart.

Akkor miért?! Ezt amúgy nagyon nem értem

2020. máj. 6. 20:44
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Bántalmazó kapcsolatban sokszor benne marad a bántalmazott fél. Ennek nagyon összetett okai vannak, amiket én nem vagyok elég kompetens elmagyarázni.

Egyértelmű, hogy nincs a helyén nálad valami. Ezt le is írtad. Szakember segítségét kérd.

2020. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

De ez nem egy bántalmazó kapcsolat. Nem is ismersz se engem sem őt, hogy ismernéd a kapcsolatot.

Úgy alkotsz ítéletet, mintha értenél hozzám vagy hozzá.

2020. máj. 6. 20:56
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

1. Kérdést tettél fel, közöltél pár infót és ki vagy akadva, hogy ezek alapján ítélkezünk.

2. Azt használod önigazolásnak, hogy amíg nem hagy el, addig jó neki veled.

3. Az, hogy megütöd, nem csak úgy megtörténik. Ez aktív cselekvés a részedről. Már a kérdésfeltevés is rossz, hogy MIÉRT VAN EZ? Ez nem csak úgy van, hanem te csinálod. Azt lehet tenni ellene, hogy nem teszed meg.

4. Attól, hogy nem sérül meg súlyosan, ez még fizikai bántalmazás. A lelkiről nem is beszélve.

5. Te magad is felismerted, hogy ez nem normális dolog. Az összes válasz egybehangzóan állítja, hogy NAGYON NEM. Ha valódi a kérdés, akkor én a legjobb indulattal is szakembert javaslok. Súlyos gond, ha nem tudod kontrollálni a cselekedeteid. Főleg hogy ez nem csak egy rossz szokás, mint a körömrágás.

2020. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!