Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nok mert bantjak folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nok mert bantjak folyton egymas?

Figyelt kérdés

Mert olyan fusztraltak? A baratnom mindig panaszkodik, h elege van, h megtalaljak a nok valamivel! Kibeszelik egymast, fujnak egymasra es folyton bosszut akarnak allni.

Mert csinaljatok ezt egymassal?

Mi ferfiak sokkal lazabban elvagyunk egymaskozt.

Mar probara teszi a kapcsolatunkat, h mindig kikezdik.



#A nők mért gyűlölik egymást
2020. máj. 7. 20:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
46%
Nekem a barátnőmmel ugyanez a helyzet, most összeveszett a barátnőjével és ezen rágódik hogy nem beszélnek. Maguknak generálják a feszültséget, meg hát szerinte kevésbé őszinték mint a férfiak, nekik sokkal nagyobb elvárásaik vannak egymással szemben.
2020. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%
Lehet ,hogy féltékenyek egymásra
2020. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%
Erre én is kíváncsi lennék. Maximálisan tudok azonosulni a barátnőddel, pedig nem sok vizet zavarok. Párban vagyok, a munkában sem számítok a legtöbb nő számára vetélytársnak (nincsenek is kolléganőim szinte), elvagyok a magam dolgával mégis minden lány barátságommal befürödtem és el lettem mondva minden szarnak.
2020. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
35%
Mert tobb dontest hoznak meg erzelmi alapon mint a ferfiak. A bosszuallas meg naluk olyan mint nalunk egy herevakaras. Reflexszeruen jon.
2020. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
34%

irigyek nagyon. itt is amint kitesz valaki egy jó nőt pontozásra, sorba állnak, hogy "szerintem nem jó nő!", mintha legalábbis kérdezte volna őket bárki is.


a fújás, hátba szúrás meg alap náluk, kis kígyók.

2020. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
59%

Mert a nők legtöbbje kevésbé tud csak a maga dolgával foglalkozni, kevésbé empatikus/segítőkész (mint azt ahogy állítják magukról egyébként) irigyebbek, és nehezebben viselik el a változást is, pl az öregedést. Kevésbé tudják lefoglalni magukat hobbival, és pletykálni egyszerűbb. De ennek biztos rengeteg szociológiai és evolúciós, szebben megfogalmazott magyarázata is van.

Nőként lehet én is beleesek néhány tipikus női hibába, de bántani és gonoszkodni, kibeszélni nem szoktam, és tudatosan kerülöm is az ilyen nőket. Ezért haverkodom fiúkkal, és válogatom meg női ismerőseimet. A nők 90%-a alkalmatlan barátnak. És 2 ugyanannyira tahó nő se lesz barát soha az életben csak a felszínesség...

2020. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
54%

Én a barátnőim körében ezt nem tapasztaltam. Olyan szerencsés vagyok, hogy igazán jó barátnőim vannak: örülünk egymás boldogságának, sikereinek, vigasztaljuk a másikat, ha szomorú, stb.


De egyéb közösségekben, pl. munkahelyen sajnos az van, amit leírtál. Én sem értem, hogy a legtöbb nő miért ilyen, de az szinte 100%, ha sok nő van egy helyen, akkor előbb-utóbb elindul a szekálás. Én a legtöbbször az irigységet láttam indoknak.


Kik találják meg a barátnődet? Közeli barátnői? Ha igen, akkor ők nem barátnők, szakítsa meg velük a kapcsolatot. Kolléganők? Őket meg le kell sz.rni.


33N

2020. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
60%

Én nőként írok, sajnos én is tudok ilyen lenni. Ezért vannak 90%-ban fiú barátaim. Összesen kettő nő barátom van amúgy, velük sok sok éve legjobb barátnők vagyunk, még egyszer sem vesztünk össze, pedig az egyiket már 3 éve, a másikat pedig 6 éve ismerem. Ők nagyon hasonlóak személyiségre mint én, lehet ezért jövünk ki jól, meg persze mindkettőjükben maximálisan bízom, hogy nem másznának a kapcsolatomba, hisz ők is évek óta kapcsolatban élnek.

Volt időszak mikor sokat kocsmáztunk és jóban lettünk lányokkal a párommal, na akkor volt ám nekemis szájhúzogatás meg puffogás, egyszerűen nem tudom, nem éreztem bizalmat irántuk. Nem utálkoztam, soha nem beszéltem senki háta mögött, szimplán nem tudtam megbarátkozni velük. Bár ők elég közvetlenek is voltak, arcbamászóak, ami nekem totál az ellentétem.


Tehát úgy összevetve én jobban szeretem a fiú barátokat, a nőknél mindig éreztem a feszültséget, vagy versengés miatt, vagy szimplán irigység, legyen az bármire. Férfiaknál ez nincs, a srác haverokkal tökéletesen megvagyunk, van akivel 10+ éve, egyszerűen semmi vonzalom nincs köztünk, kb fingunk a másik előtt, olyan mintha a húguk lennék.


22L

2020. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
51%

"

irigyek nagyon. itt is amint kitesz valaki egy jó nőt pontozásra, sorba állnak, hogy "szerintem nem jó nő!",


Pont fordítva. Tegnap is volt egy ilyen kérdés. A nők szerint nagyon szép volt a lány, a sok incel meg lehúzta.

2020. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
40%
Amúgy meg nézz meg egy munkahelyet vagy a politikai életet. A pasik fúrják egymást mindenhol.
2020. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!