Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nok mert bantjak folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nok mert bantjak folyton egymas?

Figyelt kérdés

Mert olyan fusztraltak? A baratnom mindig panaszkodik, h elege van, h megtalaljak a nok valamivel! Kibeszelik egymast, fujnak egymasra es folyton bosszut akarnak allni.

Mert csinaljatok ezt egymassal?

Mi ferfiak sokkal lazabban elvagyunk egymaskozt.

Mar probara teszi a kapcsolatunkat, h mindig kikezdik.



#A nők mért gyűlölik egymást
2020. máj. 7. 20:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
72%

79%, te meg mitől vagy ennyire fszfóbiás?

Te beszélsz itt incelekről, meg nőgyűlölőkről???

Vagy, valami végletesen leszbikus, vagy femináci vagy, de hogy orvosi kezelésre szorulsz, az biztos...

2020. máj. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
68%

En nokent azt tudom mondani, hogy ha nok nem leteznenek, a ferfiak bekesen vidaman eszre se vennek. Egy munkahelyen, ahol csak nok vannak, az maga a viperafeszek.

Szerintem raadasul a haborukat is azert csinaljak a ferfiak, mert otthon nok ragjak a fuluket.

Lehet, hogy en se vagyok kulonb, de kerulom a noi tulerot, ha lehet.

2020. máj. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
33%

"En nokent azt tudom mondani, hogy ha nok nem leteznenek, a ferfiak bekesen vidaman eszre se vennek."


Én ezt a kijelentést a helyedben még egy párszor jó alaposan végiggondolnám, khm. Kik hisztiznek itt azért, mert "nem jut nekik nő / férfitöbblet van" stb. stb. 24/7?

2020. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
55%

"Ja, mert a pasik aztán egyetértenek itt minden kérdésben. Vicc!"


Csak tudod a férfiak alantas szurkálódások és mocskolódás helyett próbálják a lehető legjobb észérvekkel meggyőzni egymást. Ti ezzel szemben mit tesztek? Megy a lepontozás, az ostobázás, meg a ferdítés, ahogy most te is csinálod.


"A politika? Ki a fa$zom csinálták a háborúkat merő jóindulatból?"


[link]

[link]

[link]


Jó olvasgatást :) De mondhatnám azt is, hogy a férfiak által vívott háborúk mögött is gyakran nők álltak, például Trójai háború.


A nők bizonyítottan sokkal emocionálisabbak, szerintem ha rajtatok múlna már rég kiküldtétek volna az atomot a szomszéd Marinak, mert neki szebben sikerült a körme, vagy Józsinak, mert megdugott és elhagyott. Vagy nekem, mert annak ellenére, hogy mindig ostobának próbáltok beállítani, végül mindig kiderül, hogy van amivel alá tudom támasztani a mondandómat, lásd a fenti linkeket, és ez nagyon fáj nektek, különben nem lennétek ilyen támadóak. :)


"Mondjuk itt a gyk-án nem a túl értelmes emberek tanyáznak javarészt."


Köszönjük, hogy bemutatkoztál.

2020. máj. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
41%
Férfiak ugyanolyanok egymással (csak nálunk még verekedés, gyilkolászás is lesz belőle). A különbség az, hogy nem álszentek. Kibeszelik, akár meg is beszélik egy bizonyos IQ felett a problémákat, vagy ha nem megy hát erővel, a nők meg raktaroznak, minden kis sérelmet, mint a tüskét. A férfiaknál van hierarchia, íratlan szabályok, ha azokat felrugod akkor lesz konfliktus. A nőknél nem igazán van ilyen. Egy gyenge nő lehet a csúcson sőt, egy kemény feminaci viszont ledominalja, vagy leakarja simán... Egy nő meg van egy másik nő nélkül, egy férfinak hamarabb van szüksége más férfira. Evolúció biológia... Otthon a csajszi egyedül is osszetudta szedni a bogyókat, megcsinalni a házimunkát, foglalkozni a gyerekkel, mit tudomen, a férfiaknak inkább kellett egy csapat vadászatra (ott hierarchia ugye), az alfakanon, mert ugye az kellett a legtöbbnek, nem igazán szerettek volna más nővel osztozni.
2020. máj. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%

Azért vicces, hogy ha valaki nőként normális baráti kapcsolatokat ápol és jól elvan más nőkkel, azt lepontozzátok és csak az van felpontozva, aki a női munkahelyet viperafészeknek éli meg. Hát váltani kell, aranyom, ennyi a titok. Ha nem tetszik valami, mozdulj, nem vagy te fa.

Amúgy meg azt tapasztalom, hogy nőként nem vagyok pletykás nem megyek bele mások dolgaiba, viszont mindenkivel kedves vagyok, így velem senki nem szemétkedik, békén hagynak, pletykálni nem nagyon fognak nekem, mert meg szoktam mondani kerek perec hogy nem érdekel. Aki borzalomnak éli meg a női társaságot, az azért van, mert maga is részt vesz a játékban. És mint mondtam, ha nagyon gáz, lépni kell.

2020. máj. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Akár ki mit mond, mi ferfiak sokkal lazabban elvagyunk egymassal mit ti nok! Mi huzzok egymas agyat es tudjatok mi a titok? Nem sertodunk meg egyikunkre sem. A nok (tisztelet a kivetelnek) meg olyan gyuloletet tudnak szitani, h rossz jelenlenni is akkor.
2020. máj. 8. 09:41
 28/30 anonim ***** válasza:
87%

Mert sokkal impulzívabbak, nem az eszük, hanem az érzelmeik irányítják őket általában, főleg ha konfliktusról van szó.

Én azt szoktam mondani, ha nők irányítanák a politikát, már rég elégett volna a világ egy atomháborúban. Így , hogy a férfiak irányítanak, nyertünk pár évtizedet.

2020. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
87%

A kedvenc nő-nő sztorim itt a GYK-n történ.


Lány feltette a kérdést, hogy kis mellei vannak, lehet e így szexi, vagy operáltassa meg.


A férfiak egy része annyit mondott, hogy igen, neki bejön, egy másik része pedig csak azt, hogy ő inkább a nagyot szereti. Semmi fikázás, semmi bántás azoktól sem, akik szerint a nagyobb jobb, simán csak elmondták, hogy mi az ízlésük.


Megjöttek a nők is, akik közölték, hogy a kis mell csak a pedofiloknak tetszik, milyen már az a férfi, aki nem a nagyra bukik, tiszta gáz az egész.


Jó példa, hogy a legtöbb női hülyeség, ami állítólag a férfiak miatt van (mellműtét, állandó frizura, smink, ruha polemiák, etc) valójában a többi nő miatt van.


Egy férfi nem megszól, hanem tetszel neki vagy nem tetszel, a nők viszont képesek a másik vérét szívni minden olyan apróságért, hogy milyen a sminkje, melle, hány ruhája van, mit vett fel, hogy néz már ki...

2020. máj. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

#26 Mert ha veled nem pletykálnak, akkor gondolod rólad nem pletykálnak a hátad mögött? wtf...

Ennyit a jó közösségedről.

2020. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!