Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nok mert bantjak folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nok mert bantjak folyton egymas?

Figyelt kérdés

Mert olyan fusztraltak? A baratnom mindig panaszkodik, h elege van, h megtalaljak a nok valamivel! Kibeszelik egymast, fujnak egymasra es folyton bosszut akarnak allni.

Mert csinaljatok ezt egymassal?

Mi ferfiak sokkal lazabban elvagyunk egymaskozt.

Mar probara teszi a kapcsolatunkat, h mindig kikezdik.



#A nők mért gyűlölik egymást
2020. máj. 7. 20:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon egyszerű, és erre abból jöttem rá, hogy kezembe akadt egy-két könyv, ami arról mesél bennfentes szemszögből, hogy az arab világban a nők még sokkal gyilkosabb módon bánnak el egymással, mármint rokonságon belül. A lényeg, hogy abban a hitben élnek (hogy megalapozottan, vagy sem, mindenki döntse el maga), hogy számukra, női mivoltukból adódóan, sokkal kevesebb erőforrás, és főleg: érvényesülési lehetőség adódik, mint a férfiak számára. Ezért kb. alapigazságként az van rögzülve a fejükben, hogy egy átlag normál életszínvonal eléréséhez NEKIK elengedhetetlen a többi nővel történő gyilkos harc (nyilván nem a szó fizikai értelmében véve).
2020. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
41%
A pasik miért bántják folyamatosan a nőket? Reggeltől estig itt szidjatok és ocsaroljatok őket. Vicces.
2020. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

11. Ertem, de ott a kozeg jobban kihangsulyozza a versengest.

En egy olyan konyvet olvastam ami a bortonok hatekonysagat vizsgalta...(a bentlettol a tarsadalombavalo vissza illeszkedesig)!

Es erdekes megallapitast irtak le. A noi bortonok sokkal veszelyesebbek mint a ferfi birtonok. A nok nagyobb kegyetlensegekkel kovettek el egymas ellen bantalmazast es sokkal gyakrabban.


Ugy nez ki ok ilyenek.,,

2020. máj. 7. 21:39
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem ilyenek! Pont ezt próbáltam kihangsúlyozni, hogy erre a fajta viselkedésre a körülmények kényszerítik őket. Egyébként én is nő vagyok, és láttam is rengeteg ilyen adok-kapokot, meg két alkalommal áldozata is voltam, mármint munkahelyen. Mindkét esetben olyan nő részéről, akik az adott munkahelyen a munka szempontjából, és műveltség tekintetében is az egész cégen belül a legalacsonyabb tudásszinttel rendeztek, tehát nem hozzám, hanem az összes többi munkatárshoz (és munkatársnőhöz) viszonyítva. De ettől függetlenül nagyon ritkán kerültem a tűzvonalba.
2020. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Noblesse Oblige ***** válasza:
37%
Majd ha lesz barátném megmondom...
2020. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom, mi egy év híján 30 éve vagyunk legjobb barátnők. Igen voltak viták és sokszor kritizáltuk egymást, de az évek alatt nem múlt el a barátság, pedig sokszor valamelyikünk külföldön él, régebben én, most egy másikunk. Mindig ott vagyunk egymásnak ha baj van, hamarabb fordulunk egymáshoz mint a saját testvérünkhöz. Én férfiaknál ilyen barátságot még nem láttam. A tesóm nagy haverjai is eltűntek, a párjaink barátai is lemorzsolódtak.


Egymás fúrása nemtől független emberi tulajdonság.

2020. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
55%

Ez egy nagyon jó kérdés. Nőként én is sokat gondolkozom rajta. Mert egy olyan munkahelyen vagyok,ahol 95%-ban nők vannak. Szörnyű ami nap mint nap folyik. Kibeszélés, hátbaszúrás, rosszindulat, s**r keverés, pletykálkodás,besúgás, nyalizás stb. A klimaxos öreg nők a legrosszabbak. Ők nagyon rosszindulatúak, gonoszak. Az én hátam mögött is kevernek, állandó 'gyomorgörcsöm' van, de már rájöttem,hogy irigyek. Fiatalabb, szebb vagyok náluk, na meg pletyka helyett dolgozom. A nők nem összetartóak, abszolut nem segítőkészek. Annak örülnek ha valakivel valami rossz történik, mert lehet róla csámcsogni. Akkor összetartóak ha valakit közös erővel kiakarnak fúrni. utána meg gyilkolják tovább egymást. Nem olyan okosak, kedvesek, jó szívűek ,mint ahogy azt gondolják magukról. A férfiak sokkal összetartóbbak. Ott is van egy fajta rivalizálás, de ha baj van segítik egymást. A nők nem. Ők irigyek. Bárkire. Aki fiatalabb,szebb,feszesebb,jobban keres,okosabb,viccesebb,szorgalmasabb,stb. Nincsenek megelégedve magukkal,nem vállalnak felelősséget magukért az életükért. Könnyebb útálkozni, mint tenni,hogy jobb életed legyen. Valószínű otthon sincs rendben valami,az életében, az agyában, és ahelyett,hogy önvizsgálatot tartana másokat terrorizál.


Nők között nincs barátság csak versengés. Ki a jobb csaj, kinek van a legmenőbb pasija. Titkokat nem szabad elmondani, mert később felhasználja ellened.

Csak két intelligens nő között születhet barátság akiknek nagyon fejlett az eq-juk de ez ritka.

Férfi és nő között sem működik hosszútávon a barátság, mert az egyik mindig többet akar.


Sajnos ebben a világban nagyon nehéz barátokat találni, és nehéz megtartani is.

Családon belül is nagyon sz*metek tudnak lenni a nők. Mindenhol a versenyzés a rivalizálás megy.


De erre a külvilág is ráerősít. Légy tökéletes mint egy modell. A pasid Valentin napra lepjen meg egy bmw-el. Minden hónapban utaz napsütötte szigetre. Légy tökéletes anya, feleség, nő, munkás, barátnő különben le leszel cserélve és jön helyetted más.

2020. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
#11: mondjuk szerintem annál, ha valaki folyton mással hasonlítgatja össze magát, nem sok nagyobb eszetlenség létezik.
2020. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
48%

"Pont fordítva. Tegnap is volt egy ilyen kérdés. A nők szerint nagyon szép volt a lány, a sok incel meg lehúzta."


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


"Amúgy meg nézz meg egy munkahelyet vagy a politikai életet. A pasik fúrják egymást mindenhol."


De ha máshogy közelítjük meg a dolgot, akkor meg biztos nem véletlen, hogy nőket nem akarnak a politika közelébe engedni se. Vajon miért? Nem egy kolléganőm is panaszkodik a kérdésben felvetett dologra, állandóan a fújás és kibeszélés megy, ahhoz van eszetek, de hogy magatokba nézzetek arra nincs.


Ennél a kérdésnél is fúrják egymást, nézd meg, ha egy nő rossz véleménnyel van a nőkről azt is lepontozzák. Mi ez, ha nem megfúrás? Szánalom amit műveltek, bár abban egyetértek, hogy nem olyan feltűnő, mert rátok sokkal inkább jellemző a passzív-agresszivitás (lásd pl. lepontozás pont ez).

2020. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
40%

Hú de ostoba vagy előző.

Ja, mert a pasik aztán egyetértenek itt minden kérdésben. Vicc!

A politika? Ki a fa$zom csinálták a háborúkat merő jóindulatból?

Mondjuk itt a gyk-án nem a túl értelmes emberek tanyáznak javarészt.

2020. máj. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!