Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen személyiség? L

Figyelt kérdés

A barátomon észrevettem egy elég irritáló viselkedési formát és nem tudom megfogalmazni rendesen mi ez a probléma nála. Másoknál könnyú,hogy idegbeteg,nárci,éretlen,hisztis stb. De nála nem találom a jó diagnózist..Szóval olyan,hogy 1,egoista de olyan szinteken,hogy hangoztataja,hogy ő egy zseni,csak lusta..és ő mindenkinél többnek érzi magát.Sokszor ha van egy vitánk akkor is,hát csak az ő szava az igaz,még nekem is megmondja,hogy ezt vagy azt gondolom hiába mást mondok..ha elmondom neki hogy nm lát bele a fejembe azt sem tudja elfogadni akkor olyanokkal támad,hogy magammal sem vagyok őszinte. A másik,ha talált bennem egy hibát pl túlérzékeny vagyok és ezt megbeszéltük párszor és jelentősen javultam is benne akkor is kb minden 2.-3, nap felhozza,hogy miylen kis túlézékeny vagyok és erről leglaább egy óráig beszél,amolyan számonkérően,hogy kb azt kell éreznem hogy mekkora kaki vagyok emiatt.

Nagyon gyakran jön elő belőle ez a neki nincs hibája,ő mindig igazat mond,ő mekkora király,zseni,felsőbbrendű,de nálam biztosan az stílusa.

Aztán ha ezt elmondom neki akkor azzal jön ,hogy jaj ő amúgy mennyire haragszik magára,mert tudja,hogy zseniális mégsem kezdett ezekkel semmit...


Nagyon idegesítő ez a stílus,mondtam neki hogy senkinél nem több. És a semmire ne legyen beképzelt,de ha lenne is mire akkor sem szabadna.Igaz,hogy sok dolgot szeret csinálni és átlagnál több dologban jeleskedik.

Nem tudom ,hogy szükségem van-e ilyen emberre aki mindig érezteti velem,hogy ő különb tőlem és nem ismer el engem és úgy bánik velem hogy örüljek hogyegyáltalán velem van.Pedig mondtam nkei ott az ajtó,ha ennyire nagyra van magától..


2020. máj. 8. 08:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kérdező és #7-es Ezek nem a ti problémáitok, hanem a másik emberé!

Nekik kellene felismerni, és változtatni. Erre van a pszichológus, pszichiáter.

Az, hogy saját magatokat feladjátok, az egy kapcsolatot nem visz előre. Tele vam a világ olyan férfiakkal, ahol a wc ülőke lehajtása, a heti 3-5 szex, vagy a szülőktől levállás a legnagyobb probléma.

2020. máj. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ő így nyer tőled energiát, így érzi magát valakinek , hogy téged értéktelenebbnek állít be, és saját magát sokkal értèkesebbnek. Valójában belül pedig azt érzi hogy ő kevesebb másoknál.


Szép dolog ha segíteni akarsz neki, de itt neki kell saját magán segíteni. Neki kell fejlődni, és nem neked. Nem neked kell jól kezelni, jól reagálni. Fordítva ülsz a lovon. Az ő viselkedéseinek kell megváltozni.

2020. máj. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igazából miért vagy vele?
2020. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lépj le! Hagyd el. Csak dörgöld oda az orra alá minden nap, vagy minden alkalommal, amikor a futtatja magát; hogy Ő olyan zseniális és istenkirály, hogy Te már ezzel nem tudsz felérni és nem érzed magad méltónak hozzá. Ha Ő támad téged a hibáid felemlegetésével, azt szintén le lehet zárni azzal, hogy mélyen a szemébe nézel és közlöd vele, hogy nem is érted hogy lehet Ő a tökély, együtt egy ilyen emberi selejttel, mint Te. Ez mind irónia, de ezt úgy kell előadnod, mintha ezt nem csipkelődésnek szánnád, hanem komolyan is gondolod. Viszont a másik vonalat se felejtsd el. Keress magadnak egy olyan pasit, aki jobban megbecsül. És cseréld le ezt az önelégült pojácát!
2020. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem fogsz tudni segíteni rajta és a próbálkozással csak saját magadat teszed tönkre. Ez az ember egyszerűen nem tisztel téged, szerintem nem kéne vele lenned. Jó pár évet elcsesztem én is egy ilyen ember mellett, ne kövesd el ezt a hibát.
2020. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!