Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a nőről, aki folyton azt hajtogatja, hogy a pénz nem fontos?

Figyelt kérdés
2020. máj. 8. 10:13
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Hazudik.

Soha nem mondanék olyat, hogy a pénz nem fontos.

A szüleim 2006ban személyi kölcsönnel egészítették ki egy másik hitelüket, hogy meg tudják venni a családi házunkat. (Nem deviza egyik sem.) Mikorra kifizették a személyi kölcsönt, beütött a válság. Nem szeretek olyanokat mondani, hogy mélyszegénységben éltünk, de nem volt pénzünk ételre, cipőre, ruhára. Anyukámnak két évig nem volt személyije, mert nem volt pénz az adminisztrációs díjra.

A pénz ELKÉPESZTŐEN fontos. Hogy legyen hol laknod, hogy legyen fűtés abban a házban, hogy legyen mit enned. A mai napig, ha megjön a fizetésem, vagy ösztöndíjam, vagy bármi, azt mondom Juhú, pénz!

Ez nem azt jelenti, hogy a páromat a pénze miatt választom vagy nem választom. Ez azt jelenti, hogy mindent megteszek ami tőlem telik, hogy biztos egzisztenciát teremtsek magamnak, hogy önállóan el tudjam tartani magam, és segíteni tudják a családomnak ha esetleg kell.

2020. máj. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
(nekik nem volt kevés az infó, s igy nem is kellett valótlan részletek hozzátevésével pótolniuk)
2020. máj. 8. 11:20
 23/35 anonim ***** válasza:
Aha, hogyne :)
2020. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Na kérdező, te sem vagy normális. Mondom én, hogy csak a csajodat kellett szidni, ezért jöttél fel. Ha tökös pasi lennél, megbeszélnéd vele, de ez nem fog menni. Milyen szerencse, hogy nem egy ilyen érzelmi nyomival vagyok együtt.
2020. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
mert aztán sok értelme van hazug emberrel bármit is megbeszélni... nem vagyok híve a potcselekvésnek.
2020. máj. 8. 12:08
 26/35 anonim ***** válasza:
Hazudik!A pénz nem boldogít de szar ügy ha nincs!
2020. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Nem boldogit? 6000 Ft-ért már egész jo vibrátort kapni...
2020. máj. 8. 12:19
 28/35 anonim ***** válasza:
5%

Lehet lepontozni, de attol meg hazudik.😂

Lehet azt akarja elerni, hogy ne gondold golddiggernek, mert ma mar minden pasi szerint a noknek a penz a legfontosabb es ennek hangot is adnak.

Aki csak a penzevel tud hoditani azt szemely szerint nagyon sajnalom, meg azt a not is aki maganak nem tudja megkeresni a szamara idealis osszeget. Na puszkó😘

2020. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
igen gyanus nekem is, hogy álcázott golddiggerről van szo. ami még rosszabb is annál, aki nyiltan vállalja.
2020. máj. 8. 13:07
 30/35 Sunshinedoll ***** válasza:

Azt, hogy vagy nagyon buta vagy túlságosan is fontos neki és ezzel kompenzál.

A pénz igenis fontos olyan tekintetben, hogy baromi kellemetlen, ha a pasi lényegesen kevesebbet keres, mint a nő vagy nagyon meggondolatlanul bánik a pénzzel és emiatt képtelen egy rendes randit megszervezni vagy meghívni valahová vagy közös programokat se tudunk szervezni.

Olyan tekintetben szerintem nem számít, hogy mindenképpen milliomos legyen valaki, bár nyilván, ha kiderül, hogy pénzes emberhez mentem hozzá, annak csak örülök, de alapvetően nem elvárás, mert szerintem a legtöbb nő képes magának is megteremteni sok olyan dolgot, amire vágyik.

2020. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!