Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a nőről, aki folyton azt hajtogatja, hogy a pénz nem fontos?

Figyelt kérdés
2020. máj. 8. 10:13
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Egyébként én rövidrezártam neki a kérdést. Közöltem vele válaszul: - Te nem vagy fontos. S el is volt az egész intézve.
2020. máj. 8. 15:38
 32/35 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért teszel fel kérdést. Szakíts vele, ha nem fontos a számodra. Ritka nagy sheggfhej vagy, mindketten jobban jártok egymás nélkül.
2020. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
azért teszek fel kérdést meg érdekel a válasz. még ezzel e vagy tisztában, de én vagyok a sf?
2020. máj. 8. 16:06
 34/35 A kérdező kommentje:
amugy meg az miért lenne valaki azért sf mert nem kell neki egy pénzéhes hazug nő? gondolkozz már ember. attol hogy valaki nem balek, még nem lesz sf.
2020. máj. 8. 16:10
 35/35 anonim ***** válasza:
Azért mert nagyon is fontos neki.
2020. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!