Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a párom lementi a bizalmas beszélgetéseinket és elküldi másnak. Szerintetek mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy picit döcögősen indult friss kapcsolatban vagyok benne. Szinte folyamatosan kontaktban vagyunk, rengeteget csetelünk. Megtudtam, hogy a barátom rendszeresen "leprintscreeneli" a messenger beszélgetéseinket és továbbküldi egy bizalmas lány barátjának (az exe, sok éve jártak). Ekkor általábn arra kivancsi, hogy mit tenne a lány, mit válaszolna, mit tanácsol velem kapcsolatban, mit gondol ez alapján rólam stb. Persze nagyrészt enyhén negativ hangvételűek a rólam szóló beszélgetések.

Ezt mind a lánytól tudom akivel a közös baráti társaság révén futottam össze egyszer. Ekkor elmondta ezt és, hogy szerinte becsüljem ezt a srácot mert érte nem tett meg ennyi mindent mint értem...



2020. máj. 8. 10:29
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
10# Lemaradt: és nem osztok meg semmilyen magánbeszélgetést másokkal, anyámmal se, nem hogy az exemmel...
2020. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
89%
És szerinted mi lenne a logikus lépés? Oda a bizalom, vastagon képben van az ex. Aki mesterkedik ellened. A barátod meg hagyja. Komolyan: kell neked ez a cirkusz?
2020. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 Fruzs33 ***** válasza:
75%

Nah,én megmondom mit tennék.

Nem mondanám el honnan tudom,de megkérdezném,hogy ezt miért is teszi,meg megbeszélném vele,ha rosszul érintene a bizalmas kapcsolati kibeszélés...

Magyarul...azt tanácsolnám,hogy személyek említése nélkül beszéld meg vele.

2020. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Fú, van itt sz.r bőven..


Nálam ott kezdődik, hogy már az alap szituhoz sem lenne türelmem így a 20-as éveim végéhez, hogy valaki az exével beszéli ki az új párját, pláne tőle kérjen tanácsokat..


Másodszor egy férfi ne legyen már ilyen gyámoltalan, hogy ne tudja mit akar. Ennyire önállótlan, döntésképtelen, határozatlan, befolyásolható?.. Mert ez erre enged következtetni.. Nekem ilyen már nem kéne.. legyen már saját véleménye a világról, és ne máshoz, pláne ne az exekhez futkozzon véleményért.


Harmadrészt, lehet persze 1-1 esetben tanácsot kérni: de nincsenek erre barátai, vagy mi? Miért van még ennyire képben az ex?


A fenitek nekem már bővel elegek, hogy leüljek vele, elmondjam a fentieket és elköszönjek. Továbbá azt is el tudom képzelni ezek alapján, hogy csak egy játék része vagy, és ő sem véletlenül kérdezgeti ennyit az exét rólad..


Ha neked még van ilyenekhez kedved és energiát, hajrá, nekem már nem lenne kedvem komolyan gondolkodni ilyen emberrel. (És bocs, de az most a te szempontodból igazából totál mellékes, hogy az ex be akar-e keverni: a barátod beszél ki vele magától, és vele jársz, nem az exével..)

2020. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
95%

Maga az, hogy az exével írkál nem tetszene, kizáró ok lenne! Az meg, hogy kiadja a bizalmas dolgaitokat plusz egy szakító ok nálam legalábbis!

N27

2020. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jól összefoglaltátok.

Elég csalódott vagyok, többet néztem ki ebből a srácból, de legalább most derült ki ez a "szokása", nem pedig akkor amikor már éveket eltoltam rá. :(

2020. máj. 8. 11:53
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

Hát komoly bizalmi törést okozna ezzel, pláne, hogy egy exxel osztja meg. Én szerintem onnantól kezdve nem tudnék bízni és te is okkal gondolhatod, hogy nem-e akarnak ezek ketten egymástól valamit.

Valószínűleg én szakítanék.

2020. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
En biztos konfrontalnam a sracot ezzel plusz legalabb megtudja hogy a joindulatu exe mennyit segit az uj kapcsolataban... legalabb megtanul rajta atlatni
2020. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű kuka!!!Azonnal.
2020. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
Most azzal jön, hogy óvodás vagyok és szerinte felnőtt embereknél ez belefér. Próbál sértegetni és elhitetni velem, hogy én gondolom rosszul...
2020. máj. 9. 23:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!