Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a párom lementi a bizalmas beszélgetéseinket és elküldi másnak. Szerintetek mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy picit döcögősen indult friss kapcsolatban vagyok benne. Szinte folyamatosan kontaktban vagyunk, rengeteget csetelünk. Megtudtam, hogy a barátom rendszeresen "leprintscreeneli" a messenger beszélgetéseinket és továbbküldi egy bizalmas lány barátjának (az exe, sok éve jártak). Ekkor általábn arra kivancsi, hogy mit tenne a lány, mit válaszolna, mit tanácsol velem kapcsolatban, mit gondol ez alapján rólam stb. Persze nagyrészt enyhén negativ hangvételűek a rólam szóló beszélgetések.

Ezt mind a lánytól tudom akivel a közös baráti társaság révén futottam össze egyszer. Ekkor elmondta ezt és, hogy szerinte becsüljem ezt a srácot mert érte nem tett meg ennyi mindent mint értem...



2020. máj. 8. 10:29
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ő a hülye!!!

Küld el a fenébe!

N27

2020. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
Ha szerinte belefér, akkor vesd fel neki, hogy te is kibeszélnéd őt az expasijaiddal. Anyámborogass...
2020. máj. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyra fordulna a dolog, te a férjed exével akarsz együttélni, az ő véleményét halld vissza a kettőtök életéről szóló döntésekben?

Ez egy gerinctelen, önállótlan, élhetetlen alak.

Már az a tény, hogy téged “pőrére levetkőztetve” kiad egy harmadiknak, az intim levelezéseteket is, az arról tanúskodik, hogy infantilis.

Így porig alázni valakit aljasság, főleg, hogy gyanútlan voltál.

Mindegy, hogy az exe milyen szándékkal osztotta meg veled, szét akar ugrasztani, vagy csak képben van, lényegtelen.

Ez a pasas primitív, olyan alak, akiben egy mp-re sem lehet megbízni. Azt is vele beszéli meg, hogy hogyan és mi módon?! Mert már csak az hiányzik a palettáról.

Ez nem férfi, hanem egy hernyó.

2020. máj. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy elhidd, hogy benned a hiba!

Akinek minimális az önbecsülése, az exet sem tűri a ház körül, nem hogy elfogadja, hogy ki van teregetve a legintimebb énje egy idegen harmadik előtt!

Úgy kitakarítanám az életemből, hogy a lába sem érné a földet.

2020. máj. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem egy ilyen 3as kapcsolatban szeretnél élni, ahol akaratodon kivül is minden lépésedről tud egy 3., ráadásul nő, ráadásul ex... Gusztustalan a barátod. Jobbnak látom még idejében lelépni.
2020. máj. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
25%

Megha valamilyen baratjanak mondana el az még oké.


Inkabb a csaj reszerol jön le nekem rosszul h csak szemetes ladanak hasznalja gobdolom az meg unja h odaig van érted.


Szerintem az is kerdes h megis milyen problemai vannak veled amit nem tud veled megbeszelni!

2020. máj. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
0%
Nah már megint valami hülye kapott barátnőt :D Miért nem lepődök meg ezen. Persze becsüld meg leközelebb a bugyidat adja körbe a haveroknak. Váltsatok át snapchatre ott kiírja ha bármit is lefotóz :D És mondd neki 1 fotózásért 1 szex megvonás.
2020. máj. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló esetem nekem is volt, csak nem ex, hanem sima barát barátnő, akivel megbeszélték a problémáinkat (szintén döcögősen indult, így már az elején is voltak) meg mindent velem kapcsolatosan. Amikor elmesélte, kiakadtam. Erre ő is közölte, hogy szerinte ez normális, ezért is vannak a barátok (akikkel ugye nekem is jópofizni kellett volna), én vagyok a beteg, ha nem így gondolom. Már bánom, hogy nem dobtam ki azonnal, hanem még én éreztem bolondnak magam. Maradtam, jöttek más problémák, még azokat is tűrtem egy darabig, mire betelt a pohár.

Számomra az volt az egyik tanulság ebből, hogy ha már az eleje is döcögős, akkor felejtős. Ha ilyen problémák merülnek fel, azonnal szakítani, nem elhinni semmilyen dumát, pláne még sz.rul is érezni magamat miatta. Kérdező, szerintem jobb, ha ennek még most véget vetsz, ne menjenek el éveid rá.

2020. máj. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, hogyha egy férfinak egy másik nő kell tanácsot adjon egy kapcsolatról annak sosem lesz jó vége. Képzeld el, amikor majd a problémáitokat kezdi megbeszélni az adott hölggyel.
2020. máj. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebben a kapcsolatban jelenleg hárman vagytok. Neked így jó?
2020. máj. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!