Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a párom lementi a bizalmas beszélgetéseinket és elküldi másnak. Szerintetek mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy picit döcögősen indult friss kapcsolatban vagyok benne. Szinte folyamatosan kontaktban vagyunk, rengeteget csetelünk. Megtudtam, hogy a barátom rendszeresen "leprintscreeneli" a messenger beszélgetéseinket és továbbküldi egy bizalmas lány barátjának (az exe, sok éve jártak). Ekkor általábn arra kivancsi, hogy mit tenne a lány, mit válaszolna, mit tanácsol velem kapcsolatban, mit gondol ez alapján rólam stb. Persze nagyrészt enyhén negativ hangvételűek a rólam szóló beszélgetések.

Ezt mind a lánytól tudom akivel a közös baráti társaság révén futottam össze egyszer. Ekkor elmondta ezt és, hogy szerinte becsüljem ezt a srácot mert érte nem tett meg ennyi mindent mint értem...



2020. máj. 8. 10:29
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

Barátnak is gáz így elküldeni egy személyes beszélgetést... Azért van egy határ, nyilván te abban a tudatban írod ezeket, hogy csak ő olvassa.

Az exbarátnős dologról meg nem is beszélve.

2020. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
58%
Papucs vagy.
2020. máj. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

"becsüljem ezt a srácot mert érte nem tett meg ennyi mindent mint értem..."


Ez mi ez?


Pláne, hogy nem jó értelemben beszélnek ki téged a hátad mögött.


Ne már, én addig jártam volna vele, és ráadásul személyiségi jogok miatt fel is jelentettem volna.


Ne haragudj, de mind a pasi, mind a csaj megtárgyalnak, ki tudja miket terveznek, ha valamit a pasi el akar nálad érni, akkor a csajjal együtt tervezik meg minden egyes lépést, hogyan cselezgessen, hogy elérje amit akart, és aztán ennek az lesz a vége, hogy te összetörsz ha vele maradsz.


Őszintén szólva nekem első gondolatom az volt, hogy ez a pasi nem szeret téged, és enyhén szólva egy kissé szociopata viselkedésre emlékeztet a dolog.


Most még csak megosztogatja a legbensőségesebb dolgaitokat az exével, később már együtt terveznek necces dolgokat ellened.


Neki kéne megbecsülnie téged!


Csak jó tanács, szerintem menekülj.

2020. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

23-as vagy infantilis a pasi, vagy terveznek valamit a mostani barátnője ellen az exével.


Szerintem dobjad. Nekem ez a tanácsom.

2020. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Én azt is el tudom képzelni, hogy nem is az exe, hanem még mindig a barátnője, és együtt csapnak be pasikat és nőket is, akiknek párkapcsolatot hazudnak.
2020. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy ezek után, nem bíznék meg benne, és nem folgalkoznél vele.

Önállóan nem tud veled komunikálni, minek kell ehhez az exe ?

2020. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

9-es ha együtt tervelték ki, akkor elvileg ez is forgatókönyv, hogy a jófej ex megmutatja a jelenlegi barátnőnek az üzeneteket, amitől aztán ugye elkezd bízni az exbe, és lehet olyan információkat is kiadsz, amiket mondjuk a barát nem tud megszerezni. Ez csak egy példa, a sok csaló ember játékai közül.


Gondolom nem a pénzedre utaznak.


Vagy gondolom nem volt régen közöd az illetőhöz, valami ami a múltban volt, pl. ugyanara az állásra pályáztatok, neked sikerült, a csajnak vagy a pasinak nem, és ez idegesíti őket, netalántán ártani akarnak és ezért jött össze veled a pasi, de valójában a csajjal van együtt, csak az álca és a terv része?


Én ilyeneket is el tudok képzelni.


Időben vagy hogy kidobd mind a kettőt, és magad megvéd egy nagyon nehéz lelki csalódástól, bárhogy is van, de ezek a dolgok amiket leírtál gondolkodás nélkül szakító ok.

2020. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
*magad megvédd
2020. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

*Időben vagy hogy kidobd mind a kettőt, és megvédd magad


Ne hari fordítva írtam, így érthetőbb.

2020. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nárcisztikus sz@r f@s.

Velem is megcsinálták.

Persze, hogy te vagy a híbas.

Mindenért te leszel a továbbiakban is.

Azért is mert neki noznie kell melletted.

2020. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!